Поділитись:

Обираємо вперше: луцька студентка закликає однолітків голосувати свідомо (відео)

Понеділок, 11 березня 2019, 21:09

Громадянський Рух «СВІДОМІ» продовжує інформаційну кампанію, яка стосується президентських виборів в Україні, не містить політичної агітації та допомагатиме лучанам під час обрання глави держави.

«Майбутнє залежить від нас», – стверджує студентка другого курсу одного з луцьких закладів вищої освіти Дарина Мельник. У відеоблозі, опублікованому на каналі «СВІДОМИХ» в YouTube лучанка розповіла, що це будуть перші вибори, на яких вона буде голосувати.

 

«Для мене це важливо тому, що ми обираємо лідера нації – людину, яка стане на чолі країни з талановитою молоддю та потужним інтелектуальним ресурсом», – зазначила студентка.

Та додала, що зазвичай, саме молоді люди, є однією із найбільш потужних рушійних сил в суспільстві і водночас – найменш активною верствою населення в контексті участі у виборах.

«За статистикою, лише 23% молоді постійно стежать за політичним життям в Україні. Менше половини – за головними подіями. У 21% молоді – інтерес до політики проявляється зрідка, а 12% – взагалі не цікавляться нею. І лише 3 % – беруть активну участь у політичному житті країни», – зауважила Дарина Мельник.

Більше того, студентка розповіла, чому молодь має таке пасивне ставлення до виборів. За словами Дарини, її однолітки стверджують, що вони нічого не вирішують, адже «гра підлаштована».

«Але в цій грі гравцями є ми, і тільки ми вирішуємо на яких правилах вона відбудеться! Поки ми не усвідомимо, що майбутнє залежить від нас, змін в країні годі чекати. Тому, прийшовши вперше на виборчу дільницю, я не дозволю підкупити себе рекламою чи гарними обіцянками. А зроблю свідомий та відповідальний вибір. Зроби і ти. Буть собою – голосуй свідомо!», – закликає студентка.

Нагадаємо, Громадянський Рух "СВІДОМІ", засновником якого є Андрій Покровський, започаткуввав інформаційну кампанію, в якій члени громадської організації надають необхідну інформацію охочим стосовно виборів Президента України та закликають голосувати свідомо та відповідально.

ЧИТАТИ ТАКОЖ: Агітація без агітації: у Луцьку з’явилися загадкові білборди

Надрукувати
мітки:
коментарів
17 травня 2022
16 травня 2022
15 травня 2022
15:56