«Волиньбаскет» поступився БК «Хіміку» в Луцьку

Неділя, 20 грудня 2015, 09:20

"Волиньбаскет-WOG" поступився южненській команді БК "Хімік" у чемпіонаті Суперліга Фаворит Спорт – 56:73.

Почалася зустріч із ривка гостей 0:6, а господарі розмочити кільце суперника змогли аж за три хвилини ігрового часу.Кожен заліковий пункт гравці БК "Волиньбаскет-WOG" у буквальному сенсі вигризали, - повідомляє офіційний сайт БК "Волиньбаскет –WOG".

Захист "Хіміка" був настільки агресивним, що не те що закинути, а просто зробити кидок волинянам було надзвичайно проблематично.

Під кінець дебютної чверті команди набрали по п'ять фолів, тож гра стала веселіша й відкритіша. Проте "хіміки" були значно влучніші за "лицарів", тому на другий період суперники виходили при 9:23.

Тренерський штаб БК "Волиньбаскет-WOG" усіляко намагався внести корективи в перебіг подій, однак індивідуальний рівень баскетболістів давався взнаки. По-хорошому "чудив" на майданчику луцький американець Джексон, який і слемданки клав і публіку заводив. Також треба відзначити, що у волинян не пішли триочкові, у той час як у южненців кільце кілька разів "засмоктувало" саме після пострілів з-за дуги.

Матч набирав обертів, і таки треба справедливо зауважити, що в другій чверті "Хіміку" стало значно важче, й почалися пробіжки та заступи. І нехай це явище було хвилинним, однак не кожна команда в Україні може змусити чемпіонів аж так помилятися.

Ще один момент, який дуже сподобався маленьким глядачам – талісман луцького БК "лицар" у цей вечір виконував обов'язки Миколая. Тож жоден дітлах не пішов із баскетболу без солодкого сюрпризу.

Третя чверть почалася за рахунку 22:43. Неозброєним оком було видно, що "Волиньбаскет-WOG" зумів нав'язати "Хіміку" таку собі хаотично-швидку гру на зустрічних курсах, що не могло імпонувати наставнику южненців Олегу Юшкіну. Тренер тут же взяв тайм-аут.

На радість місцевим глядачам, на характері гри це не вельми й позначилося. Коли ж рахунок став 37:50, імениті гості стали помилятися ще більше, а при 40:50 Юшкін знову змушений був брати перерву.

На четверту чверть "Хімік" виставив важкий склад, даючи зрозуміти свій акцент атак. Це відразу дало дивіденди у вигляді +4 очок. Тут уже настала черга брати тайм-аут коучу лучан Дмитру Чайковському.

Те, що відбувалося наприкінці матчу – глядачі супроводжували стоячи. Попри хуліганську поведінку зірки "Хіміка" Володимира Конєва, БК "Волиньбаскет-WOG" не здався, продовжуючи нав'язувати боротьбу. Гідна кінцівка гідної гри, тому попри поразку вболівальники сприйняли її як перемогу.