Поділитись:

Назвали суми гонорарів Maruv у Росії

Субота, 02 березня 2019, 20:17

Співачка Maruv відмовилася в цьому році представляти Україну на «Євробаченні», а замість цього буде активно гастролювати російськими містами. Продюсери вважають, що така стратегія виправдана, оскільки відмова від концертів в РФ позбавить виконавицю більшої частини заробітку, і навіть перемога на «Євробаченні» не компенсує збитків.

За інформацією російських ЗМІ, запросити Maruv на корпоратив буде коштувати 10 тис. доларів, а замовити виступ співачки в клубі обійдеться в 400 тис. рублів (160 тис. гривень), - пишуть «Факти».

Директор російського концертного агентства «Кіарт» Ігор Ковальов визнає, що в Росії Maruv популярна, завдяки відвертому образу, її запрошують в клуби, на корпоративи і приватні вечірки.

«Позбутися гастролів і приватних концертів в Росії – це позбавити себе величезної частини заробітку. Незважаючи на те, що її пісні добре продаються на цифрових носіях, я сильно сумніваюся, що вона зможе компенсувати відмову від Росії за рахунок цих грошей, а також гастролей у Білорусі і Молдові. А чи дасть "Євробачення" таку популярність, щоб її стали запрошувати на гастролі до Європи, теж велике питання», - завив Ковальов.

ЧИТАТИ ТАКОЖ: MARUV зізналася, чи виступатиме надалі у Росії

Надрукувати
мітки:
коментарів
01 квітня 2020
08:38
31 березня 2020