Поділитись:

Учасників відбору "Євробачення" порівняли з кандидатами в президенти

Понеділок, 25 лютого 2019, 16:00

Театральний режисер, журналіст, громадський діяч Андрій Юркевич запропонував поглянути на нацвідбір на "Євробачення" під іншим кутом.

Він порівняв музикантів-учасників відбору з політиками і опублікував текст на своїй сторінці у Facebook. 

Подаємо допис без змін. 

"Каzка нагадує Порошенка.

Дві хітяри Каzки, які ми всі знаємо і наспівуємо, – це як Томос і безвіз Порошенка. Вона вміє тримати себе на сцені, її знають у світі, вона навіть потрапила в круті чарти вперше за історію України. Щоправда, виступ її слабенький, і очікували ми взагалі-то більше. Від "поплакала і знов" починає нудити потрохи, бо вже з усіх дір грає. Але, зважаючи на інших конкурсантів, думаєш, нехай вже ліпше Каzка буде. 

Анна-Марія – це колективний Бойко з Вілкулом і Мураєв з Рабіновичем.

Співають в один голос, попадають в ті самі ноти, зрештою, їхні близькі політичні родичі теж "корнями адтуда". Мама у них – Медведчук, а тато вже, правда, не суддя, пішов на пенсію недавно, звати його Леонід Данилович Кучма. 

Brunettes Shoot Blondes – два пацанчіка грають на одному піаніно. Ггиценко із Садовим.

Один вміє на клавішах грати, а другий в бубонці молоточком стукати. І ніби навіть нормальні хлопці, і мелодія нічого так місцями, але по одному взагалі не звучать. Хоча хлопці вже навіть тепер можуть поїздити з аншлагами районними будинками культури. Кажуть, головні виступи у них попереду, якщо піаніно не поламають.

Yuko – це Юля Тимошенко.

І ніби українською співає про Галину, яка гуляла, і зрозуміло все, бо по-нашому, але приглядаєшся, прислухуєшся і думаєш собі. Та я вже про цю Галину, яка гуляла, не раз чув, Це вже кавер на кавер, тут тобі і Даха Браха, і Alina Pash. Просто мелодія інша була і солістка не так зачесана. Копнеш глибше – і взагалі виявляється, що вона громадянка РФ, але то і так було ясно. Співає гарно, навіть номер нічого такий, але ефект дежавю не полишає. Десь вже це було і не раз. Дивишся її виступ і розумієш: тепер на сцену додали іоніку, мужика в халаті, і назвали то все "Новий курс", хоча Галя та сама, якою була останні 20 років. Співає голосно, но нас не на#беш.

Maruv – це, с#ка, Зеленський.

Він точно не знає, скільки росіян 4 ляма чи 4 ярда, і від якої країни він взагалі їде на "Євробачення", но точно знає, що їхати на "Євробачення" мусить він, тому що 

  • по-перше, в його останнього кліпа переглядів було кілька мільйонів,
  •  по друге, а чому б ні? Це всього лише пісенний конкурс і не обов'язково вміти співати, головне вдягнутися гарно, зрештою, якщо з ним не переможемо і займемо останнє місце, завжди можна переїхати в іншу країну і вболівати за іншого претендента. То нормально, так по телевізору навіть показували...

Він напористий і однозначно талановитий, но дивишся на нього: дебіл дебілом, і не віриш, що хтось може за свої гроші за нього смс слати. Його прихильники, кажуть, ну а що? Он минулого разу від сусідів взагалі бородата баба виступала – і нічого! Ти їм кажеш, що у сусідів вже так все злагоджено і напрацьовано, що на бородатих баб ніхто уваги не звертає, і що це зовсім недоречне порівняння. Що їхня бородата баба, то не те саме, що наша Вєрка Сєрдючка. І що, наприклад, їхня бородата баба давно легалізована, а в нас, якщо знайдуть більше ніж два грами бородатої баби в кишені, то в тюрму можуть посадити. Кажеш їм, а вони ржуть і підкручують звук в телевізорі". 

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: 

Надрукувати
мітки:
коментарів
18 травня 2020
30 квітня 2020
28 березня 2020
15 лютого 2020
07 лютого 2020
27 грудня 2019
31 серпня 2019
20 травня 2019
19 травня 2019
07 травня 2019
24 квітня 2019