Поділитись:

Від безвиході, – речник ПЦУ на Волині про нічну стрілянину біля храму

Субота, 23 лютого 2019, 17:00

Фото: Перший Канал Соціальних Новин

Священик Свято-Миколаївського храму у Жидичині влаштував стрілянину через відчуття безвиході.

Таку думку в коментарі ІА "Конкурент" висловив речник Волинської єпархії Православної церкви України, настоятель Жидичинського монастиря Константин Марченко.

Зі слів Константина Марченка, від самого початку прихильники МП в селі обрали роль серйозних опозиционерів, мучеників, як вони себе називають. Починаючи від опитування в селі щодо переходу до ПЦУ, від парафіяльних зборів, постійно була спроба зіткнути людей між собою. Проте все ж вдавалося уникнути серйозних сутичок.

Щодо нічної стрілянини, яку влаштував священик Свято-Миколаївського храму, то, на думку речника Волинської єпархії ПЦУ, вона сталася через відчуття безвиході.

"Це від безвиході, від того, що немає вже розумних, логічних, чесних аргументів. І замість тих всіх аргументів, які мали бути, просто пролунали ось ці постріли. Якщо чесно, то це велике чудо, тому що вони були на рівні людських очей, і якби вони потрапили в людей (а тут їх було близько 12), то була б дуже велика серйозна біда. Але Бог милував", – зазначив Константин Марченко.

Нагадаємо: в селі Жидичин Ківерцівського району священик УПЦ МП, протоієрей Володимир Гелета стріляв з вогнепальної зброї по людях.

Також речник Волинської єпархії ПЦУ зауважив, що ми всі, і священики в тому числі, – громадяни України, і якщо порушуємо закон цієї країни, то маємо відповідати.

"А він його порушив. Він мало не наробив біди. І, повірте, це не красні слова", – додав він.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Священику, який стріляв у Жидичині, призначать психіатричну експертизу, – поліція

Надрукувати
мітки:
коментарів
01 грудня 2021
29 листопада 2021
28 листопада 2021
27 листопада 2021
26 листопада 2021
24 листопада 2021
23 листопада 2021
22 листопада 2021
16 листопада 2021
15 листопада 2021
14 листопада 2021