Поділитись:

Завучку львівської школи, яка залишила учня на кордоні, звільнили

Вівторок, 19 лютого 2019, 18:14

Управління освіти провело службове розслідування у справі, коли через проблеми з документами під час шкільної поїздки учня 10-го класу львівської школи № 98 залишили без нагляду на кордоні.

Про це у коментарі Tvoemisto.tv розповіла керівниця управління освіти ЛМР Зоряна Довганик.

«Ми перевірили факти, про які повідомила мама. Відтак керівниці школи Людмилі Зембі оголосили догану. Завідувачку Тетяну Мних звільнили з цієї посади, зараз вона працює вчителькою української мови. Далі директорка має розглянути питання про її звільнення зі школи: ми просто рекомендуємо, бо школи мають кадрову автономію, і директорка є безпосереднім роботодавцем», – пояснює Зоряна Довганик.

Вона додала, що зараз Тетяна Мних перебуває на лікарняному. У школі №98 у коментарі підтвердили інформацію про лікарняний, проте із самою директоркою впродовж двох днів редакції не вдалося зв’язатися.

Мама ж 10-класника Тетяна Бойко каже, що хлопець одужав, продовжує ходити в школу.

«Ми більше нікуди не зверталися, бо основне – це щоб дитина довчилася у тій школі без проблем. Наскільки я знаю, директорці винесли догану, а завуча мали звільнити», – розповіла вона. 

Нагадаємо: історія трапилася ще в січні. Тоді учні школи №98, що на Сихові, поїхали на екскурсію за кордон з директоркою та завідувачкою. Один хлопець виявив, що мав при собі не біометричний паспорт, а звичайний і без візи. Мама не привезла синові забутий паспорт, а педагоги залишили дитину на прикордонників, з якими буцімто домовились, що вони відвезуть хлопця до Львова. Проте школяр добирався сам, після чого, за словами мами, сильно захворів.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: 70-річна вчителька взяла в заручники учнів, бо не хотіла атестації

Надрукувати
мітки:
коментарів
01 жовтня 2022
30 вересня 2022
10:46
29 вересня 2022
08:00
28 вересня 2022
27 вересня 2022
25 вересня 2022
24 вересня 2022