Поділитись:

Майбутня Луцька РДА, ймовірно, включить чотири райони

Понеділок, 18 лютого 2019, 18:41

До жовтня 2020 року, коли будуть місцеві вибори, процес волеявиявлення має відбуватися з новим адміністративно-територіальним устроєм.

Про такі наміри, які на раді регіонального розвитку озвучив Петро Порошенко, в інтерв’ю «Конкуренту» розповів голова Луцької РДА Тарас Яковлев.

Нині район майже повністю поділений на ОТГ.

«Якщо говоримо про Луцький район, то я поставив собі таку мету, аби впродовж 2019 року сім сільських рад, які ще не об’єднані в громади, дооб'єдналися, і район був покритий в ОТГ. Це складно, але можливо. Тоді можна сказати, що як такого Луцького району в сьогоднішньому форматі не буде. Я до цього готовий і хотів би цього, бо прийшов сюди, аби цей процес завершити. В глобальному плані президент на раді регіонального розвитку, яка була два місяці тому, чітко озвучив, що хотів би, аби до жовтня 2020 року, коли будуть місцеві вибори, вони були вже з новим адміністративно-територіальним устроєм. Тому я думаю, що у нинішньому форматі до наступних виборів районних адміністрацій не буде», - зазначив він.

У законопроекті йдеться про укрупнення районів.

«Припускаю, що Луцька РДА це буде територія, яка включатиме Ківерцівський, Рожищенський, Горохівський райони. І, умовно кажучи, це буде Луцькою районною державною префектурою, або ще якимось органом», - зазначив він.

ЧИТАТИ ІНТЕРВ’Ю: Тарас ЯКОВЛЕВ: про погрози тюрмою, роботу в РДА, вибори та новорічну ялинку

Надрукувати
мітки:
коментарів