Поділитись:

На Волині суд скасував дозвіл сільради зводити будинки посеред лісу

Середа, 13 лютого 2019, 16:45

За фактом зловживання владою та службовим становищем посадовими особами однієї із сільських рад Старовижівського району Волинської області розпочали кримінал.

Зокрема прокурори виявили факт затвердження сільською радою детального плану території в порушення вимог чинного законодавства, – інформує прес-служба відомства. 

Так, сільська рада затвердила детальний план території, яким передбачалося на землях лісового фонду, що вкриті деревною та чагарниковою рослинністю, будівництво житлової та громадської забудови. Як наслідок – посеред лісу могли постати індивідуальні житлові будинки громадян та інші об’єкти нерухомості.

Реагуючи на порушення закону, Ковельська місцева прокуратура звернулася до Волинського окружного адміністративного суду із позовом про визнання протиправним та скасування такого рішення сільради. Рішенням Волинського окружного адміністративного суду від 7 лютого 2019 року позов прокурора задоволено повністю, відтак органи прокуратури упередили подальше незаконне виділення земельних ділянок в лісі під житлову забудову.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: 

Надрукувати
мітки:
коментарів
15:10
06 липня 2020
05 липня 2020
04 липня 2020
03 липня 2020