Поділитись:

Виклала фото ровесниці в Instagram: в Україні суд вперше оштрафував за булінг

Середа, 13 лютого 2019, 12:35

Бориспільський міськрайонний суд 11 лютого виніс перше в України рішення у справі про булінг (агресивна поведінка дітей одне до одного).

Суд оштрафував батьків винуватої неповнолітньої за її протиправні дії щодо ровесників у навчальному закладі. За фактом булінгу було складено протокол про адміністративне правопорушення та скеровано на розгляд до суду. Про це у Facebook повідомила народна депутатка Оксана Білозір.

"Суд, власне, і встановив факт булінгу, тобто дії психологічного та сексуального насильства із застосуванням засобів електронних комунікацій, що проявилось у висвітленні непристойних фото у мережі Instagram, в результаті чого могла бути завдана шкода психічному здоров'ю потерпілої", – написала вона. 

Як йдеться у повідомленні, мати неповнолітньої визнала вину у скоєному та просила суворо не карати. Так, суд наклав на батьків винної дівчини штраф у розмірі 850 гривень та судовий збір у розмірі 384 гривні. 

Нагадаємо: Верховна Рада підтримала проект закону щодо протидії булінгуШтрафуватимуть і тих, хто знав про цькування і  тих, хто приховав його.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: 

Надрукувати
мітки:
коментарів
09:00
08 липня 2020
07 липня 2020
06 липня 2020