На Волині в двох автобусах собаки знайшли наркотики

Минулої ночі в пункті пропуску «Ягодин» службові собаки двічі виявити наркотичні речовини.
Про це повідомляється на сайті Держприкордонслужби.
Опівночі під час огляду рейсового автобуса «Варшава – Рівне» в сумці для особистих речей одного з пасажирів автобуса знайшли банку для пігулок. Всередині банки знаходились два пакети з марихуаною та один пакет з порошком білого кольору (попередньо – амфетамін).
Згодом службовий собака спрацював під час огляду особистих речей одного з пасажирів іншого рейсового автобуса, який прямував із Варшави до Києва. У кишені брюк 19-річний громадянин України віз таблетки екстазі.
В обох випадках про виявлення ознак кримінальних правопорушень, передбачених статтею 305 «Контрабанда наркотичних засобів, психотропних речовин, їх аналогів чи прекурсорів або фальсифікованих лікарських засобів» Кримінального Кодексу України, повідомили в правоохоронні органи.
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: На Волині "накрили" канал збуту наркотиків через Інтернет (фото)
На сайті використовуються файли cookie. Для згоди, будь ласка, натисніть «Прийняти». Докладну інформацію можна знайти на сторінці Політика конфіденційності.