Поділитись:

У луцькій церкві «Фіміам» відбулася грандіозна вечірка для людей з інвалідністю (фото)

Субота, 09 лютого 2019, 09:40

Близько 80 людей з інвалідністю у Луцьку засяяли усмішками та гарним настроєм на «Night to Shine» у луцькій церкві «Фіміам». А все тому, що для них вперше організувати грандіозну подію із лімузином, живою музикою, червоною доріжкою, спалахами фотокамер, бенкетом та подарунками.

Так, 8 лютого за підтримки фундації Тіма Тібоу (Tim Tebow Foundation, USA) у церкві «Фіміам» відбувся захід, який покликаний показати любов Бога до людей із інвалідністю.

Ті, для кого організували дійство, отримали найкраще обслуговування, яке стосувалося різних сфер послуг: зачіска та макіяж, професійна чистка взуття та інше. На заході також відбулася коронація усіх королів та королев вечора. Адже, зі слів організаторів, кожна людина в очах Бога є королем і королевою.

Ведуча заходу та прес-секретар проектів R500 Олена Нечипорук розповіла, що основна ціль події – це створення свята для людей, які сидять вдома, втратили надію і не можуть дозволити собі певних речей.

«Ми хочемо показати, що ці люди для нас цінні як для віруючих людей. І для Бога вони цінні – королі і королеви в Божих очах. Ми хочемо проявити любов до цих людей. Ця коронація і червона доріжка дозволять відчути себе на якомусь випускному вечорі чи на іншому святі», – розповіла ведуча.

Також додала, що автором проведення такого заходу є американець.

«У нього була ідея – підняти людей з інвалідністю на рівень вище, щоб вони відчули свою потрібність. Спочатку такі заходи розпочиналися в Америці. А на сьогодні таке свято відбувається на 6-ти континентах. В Україні «Night to Shine» відбувається у 4-х містах: Києві, Львові, Одесі та Луцьку. Дуже гарно, що в нашій церкві ми не тільки це свято організовуємо, а й в інший час турбуємося про людей з інвалідністю, намагаємося їхнє життя зробити трошки веселішим», – зауважила Олена Нечипорук.

Одна із організаторів грандіозного дійства Вікторія додала, що на захід запросили 80 людей з інвалідністю із Луцька та Волинської області.

«Також на заході задіяні 150 волонтерів – перукарі, візажисти, просто люди, які готують їжу, чи задіяні в тому, щоб підготувати поїздку на лімузині чи щось інше. Ми хочемо показати, що люди з інвалідністю також є особливими, їх любить Бог, і вони заслуговують на любов і повагу», – додала організаторка.

Своєю чергою пастор Павло Миронюк також відповідально та щиро віднісся до такого потрібного заходу.

«Ми хочемо показати цим людям, які мають в своєму житті інвалідність, що Бог любить їх, що Він відкриває для них небесні оселі. Якщо вони приймуть Господа Ісуса, то вони будуть на бенкеті Господньому на небесах, в Раю, з ним перебувати. Це наше бажання – донести Божу любов до цих людей», – підкреслив пастор.

Ті, для кого підготували свято, розцвітали усмішкою та зізнавалися, що захід їм дуже сподобався.

«О, нам дуже сподобалося. Ми дякуємо, що нас запросили сюди. Все дуже красиво. Зробили красиві зачіски, пройшлися червоною доріжкою – все прекрасно», – поділилися враженнями з «Конкурентом» дівчатка, які приїхали з Млинова.

ЧИТАТИ ТАКОЖ: Волинські журналісти дізналися про благодійність протестантів

Надрукувати
мітки:
коментарів
11 серпня 2022
10 серпня 2022
20:16
15:57
09 серпня 2022
08 серпня 2022
07 серпня 2022
06 серпня 2022
16:59
05 серпня 2022