Поділитись:

У Луцьку просять врятувати тварин від Дани Новарчук, а людей – від безпритульних собак

Вівторок, 29 січня 2019, 12:31

Фото ілюстративне

Лучани просять владу розібратися з ГО "Порятунок чотирилапих" під керівництвом Дани Новарчук, яку звинувачують у збільшенні кількості безпритульних тварин.

Відповідну петицію на сайті Єдиної системи місцевих петицій зареєструвала Надія Хмара 25 січня 2019 року.

Зі слів авторки петиції, екс-очільниця КП "Ласка" Дана Новарчук за допомогою ГО "Порятунок чотирилапих" почала укладати договори на відлов, стерилізацію і вакцинацію безпритульних тварин не тільки Волині, але й всієї України. 

Як зазначає лучанка, неодноразово у Луцьку бачили тварин з інших міст, волонтери приїжджали і забирали їх назад. До того ж собаки були нестерилізовані. 

"Таким чином, згадана ГО "Порятунок чотирилапих" і її керівник Новарчук Б.Б. своїми протиправними діями погіршують і так непросту ситуацію з безпритульними тваринами у м. Луцьк, збільшуючи їх кількість у геометричній прогресії; піддають небезпеці життя та здоров’я цих невинних собак, а також провокують збільшення аварійної ситуації на дорогах міста, адже тварини на новому місці поводять себе розгублено. Крім того, перевозячи невакцинованих тварин з одного регіону в інший, без необхідного терміну карантинування, ГО сприяє загрозі розповсюдження зоонозних хвороб, які є небезпечними як для життя тварин, так і для життя лучан та може призвести до спалахів сказу", – йдеться в петиції.

Окрім того, ГО "Порятунок чотирилапих" має реєструвати тварин, які віддаються, у системі Animal-ID. Проте жодна тварина не зареєстрована в цій системі. 

Надія Хмара додає договір, укладений між ГО "Порятунок чотирилапих" та КП "Славутське житлово-комунальне об’єднання", згідно з умовами якого виконавець, тобто ГО під керівництвом Дани Новарчук, має право не повертати тварин на місце вилову.

"Тобто, м. Славута вирішує свої проблеми за рахунок безпеки Луцької громади", – зазначає лучанка.

Тож авторка петиції вимагає від місцевої влади та правоохоронних органів Луцька навести лад в діяльності ГО "Порятунок чотирилапих" та її членів. 

"... Держпродспоживслужба у Волинській області не хоче і не намагається проконтролювати діяльність вище зазначеної ГО, чим сама сприяє погіршенню ситуації у м. Луцьку з безпритульними тваринами", – додає вона.

Також жінка закликає депутатів Луцької міської ради звернутися з офіційним зверненням до місцевих та селищних рад інших регіонів України з вимогою не вирішувати свої проблеми за рахунок лучан. 

Нагадаємо: аби петицію розглянули депутати Луцької міської ради, її повинні підписати не менше 300 осіб. До кінця збору підписів залишилось 10 днів.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Колишня директорка «Ласки» каже, що не забирала камери

 

Надрукувати
мітки:
коментарів
03 квітня 2020
02 квітня 2020
31 березня 2020
30 березня 2020
26 березня 2020
16 березня 2020
14 березня 2020
11 березня 2020
10 березня 2020
04 березня 2020
03 березня 2020