Поділитись:

На Волині у фірми хочуть забрати ділянку для сміттєпереробного заводу

Вівторок, 22 січня 2019, 14:55

Фото ілюстративне

На Волині у фірми, яка орендувала ділянку для будівництва заводу із переробки сміття, хочуть забрати землю.

Про це повідомляє прес-служба прокуратури області.

Луцька місцева прокуратура звернулася до суду із позовом до Товариства з обмеженою відповідальністю "Центр переробки та утилізації відходів", аби стягнути заборгованість зі сплати орендної плати, розірвати договір оренди землі та повернути земельну ділянку площею понад 6 га громаді.

Прокурори з'ясували, що між Луцькою РДА та господарським товариством у лютому 2016 року строком на 49 років було укладено договір оренди цієї земельної ділянки, яка знаходить за межами населених пунктів на території Рокинівської селищної ради Луцького району, для будівництва та обслуговування заводу з переробки сміття. 

Станом на листопад 2018 року заборгованість товариства зі сплати орендної плати становила понад 160 тис. грн й, попри неодноразові листи із нагадуваннями від райдержадміністрації, суб’єкт господарювання не поспішав її сплачувати. Жодних дій для будівництва заводу ТзОВ теж не вживало, позаяк на ділянці відсутнє будь-яке нерухоме майно.

У суді прокурори вимагатимуть сплати орендної плати, розірвання договору оренди та повернення земельної ділянки громаді.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: На Волині фірма засіяла соняшником 17 гектарів чужої землі

Надрукувати
мітки:
коментарів
05 червня 2020
20:00
04 червня 2020
15:50
02 червня 2020
20:00