Поділитись:

15-річний лучанин розповів, як врятував самогубця (фото)

П'ятниця, 18 січня 2019, 02:27

Гуляючи парком 15-річний лучанин Орест Дмитроца побачив чоловіка, який повісився на стовпі. Хлопець не злякався і витягнув непритомного з петлі.

Завдяки швидкій реакції дев’ятикласника, самогубця вдалось врятувати.

Про це розповідає Перший.

Інцидент трапився у вівторок, 15 січня, о 21-ій годині.

«Я гуляв з дівчиною і побачив, що на стовпі хтось висить. Спершу здалось, що це чийсь дурний жарт, але вирішив підійти перевірити. Почув, що чоловік ще дихає, заліз на стовп і пробував розв’язати шнурок. Не вийшло. Але вдалось послабити петлю так, щоб можна було вийняти голову і чоловік впав на землю. Я бачив, що він живий, бо він бився в конвульсіях», - згадує юнак.

«Я викликав швидку і подзвонив друзям. Вони спершу навіть не повірили, але за кілька хвилин прибіг мій друг Максим Карпа. Він залишився біля чоловіка, а я пішов зустрічати «швидку». Коли лікарі несли його в машину, він почав кричати: «Пустіть», - додає Орест.

Хлопець каже, йому вже телефонували класний керівник і завуч школи №7: «Хвалили мене, але казали, щоб не зазнавався».

Патрульний Богдан Павлович зазначає, що чоловіка врятували хлопці, які не побоялись і швидко зняли його зі стовпа. Правоохоронці дякують юнакам за сміливість і небайдужість. Потерпілого госпіталізували до обласної психіатричної лікарні №1.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: На Волині перед Різдвом чоловік наклав на себе руки

Надрукувати
мітки:
коментарів
19 жовтня 2020
18 жовтня 2020
16 жовтня 2020