Поділитись:

Гунчик не виконав обіцянку відремонтувати трасу Луцьк-Львів, – ЗМІ

П'ятниця, 18 грудня 2015, 12:36

Голова Волинської обласної державної адміністрації Володимир Гунчик не провів ремонт автотраси Луцьк-Львів, завершити який планував протягом 2015 року.

Моніторить обіцянки політиків різних рангів, створюючи статистику виконаних і невиконаних завдань чиновників видання "Слово і Діло". До списку посадовців, за якими стежить видання, потрапив і Голова Волинської ОДА.

Видання повідомляє, що виконання обіцянки відремонтувати дорогу, зафіксованої ще у квітні, губернатор відклав на весну наступного року, а завершення ремонту – знову ж таки, згідно з попереднім планом – аж на жовтень 2016 року.

"Цього року заплановано здійснити поточний ремонт дороги Луцьк-Львів, на що виділено 32 мільйони гривень, аби ту дорогу відремонтувати – а для нас це дуже важливе питання, адже біля хорошого шляху вирує життя, я докладаю максимум зусиль, порушую питання в Адміністрації Президента України, залучаю депутатів Верховної Ради", – сказав Гунчик під час візиту до Горохівського району області 21 квітня 2015 року.

Однак після цього питання зависло в повітрі на місяці, стверджує видання. У червні частину відновлювальних робіт провели в Кам'янко-Бузькому районі Львівської області.

А от що стосується Волинської області, то про готовність надходження коштів, а саме – 38,5 мільйона гривень – на ремонт автошляху 12 жовтня повідомив губернатор. 16 листопада він навіть оголосив про завершення підготовчих робіт для виконання ремонту.

Втім, на думку видання, це був лише початок епопеї з відновленням дороги, оскільки до кінця поточного року планується лише початок проведення тендерів, переможці яких будуть визначені не раніше кінця зими.

Таким чином, обіцянка голови Волинської ОДА Володимира Гунчика завершити ремонт автотраси Луцьк-Львів в 2015 році отримує статус "не виконано" від видання.

Надрукувати
мітки:
коментарів