Поділитись:

Ні грошей, ні котелень: директор волинського підприємства піде під суд

Середа, 02 січня 2019, 16:26

Перед судом за привласнення понад 1 млн 360 тис грн із державного бюджету постане директор приватного підприємства. 

Прокуратура Волині затвердила і скерувала до суду обвинувальний акт у кримінальному провадженні про вчинення директором приватного підприємства "Екоресурси Волинь" привласнення чужого майна, яке перебувало у його віданні, у особливо великих розмірах, – інформує прес-служба відомства. 

Керівник господарського товариства у 2017 році привласнив 1 366 265 грн, передбачені на реконструкцію газових котелень в загальноосвітніх школах сіл Гірка Полонка, Рованці та Романів Луцького району, чим завдав збитки державі в особливо великих розмірах. Достовірно знаючи, що на проведення робіт із реконструкції котелень у школах відсутні будь-які дозвільні та погоджувальні проектно-кошторисні документи, директор підприємства підписав договори із комунальним підприємством "Луцьке", зобов’язавшись виконати ці роботи.

У подальшому, попри те, що роботи і не могли бути виконані, приватне підприємство отримало авансові платежі на суму понад 1 млн 360 тис. грн. У порушення вимог чинного законодавства підрядник упродовж місяця не освоїв аванс, будь-яких матеріалів для проведення будівельних робіт не придбав, а кошти використав на інші цілі, обертаючи їх на свою користь та поліпшуючи за рахунок цього своє матеріальне становище.

Зауважимо, що у ході досудового розслідування усю майнову шкоду, яка завдана бюджету Луцького району, відшкодовано. Невдовзі директор приватного підприємства постане перед судом, який і визначить йому міру покарання.

Нагадаємо: директор комунального підприємства "Луцьке" теж піде під суд. 

Довідково: 

Засновником КП "Луцьке" є Луцька районна рада. 3 серпня 2016 року керівником підприємства є Олександр Ткачик. Директором ПП «Екоресурси Волинь» є Роман Дудчик. 

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: На Волині викрили мільйонні махінації з імпортом металопрокату (фото)

Надрукувати
мітки:
коментарів
02 квітня 2020
01 квітня 2020
27 березня 2020
24 березня 2020
20:00
21 березня 2020
12:30
20 березня 2020
17 березня 2020