Поділитись:

Чарівна пігулка Зеленського

Автор: Андрій Лучик |
Вівторок, 01 січня 2019, 07:40

Сталося те, про що давно говорили. Хтось із острахом, хтось - із захопленням. Зеленський іде в президенти.

Гарно зрежисований хід - заявити про це під Новий рік, виголосивши промову замість Порошенка.

Але проблема в тому, що реальне життя - не телевізор. Хью Лорі не є геніальним лікарем в реальному житті, як його герой доктор Хаус, а Міккі Маус - всього лише мультяшний герой. Нікому ж на думку не спаде висунути в президенти Міккі Мауса?

І високі рейтинги Володимира Зеленського демонструють нам, українцям, нашу найбільшу біду: вірити в месію, який прийде і дасть чарівну пігулку, знизить тарифи помахом чарівної палички, грюкне кулаком по столу - і всі корупціонери враз перестануть красти. Адже якщо у фільмі це зробив Голобородько, то чому ж у реальному житті Зеленський не може?

Ще однією бідою є відсутність історичної пам'яті. Згадайте Ющенка, який "прийде і порядок наведе". Національний герой, улюбленець публіки... Як він безславно закінчив свій президентський термін, хтось пам'ятає?

А тепер про критичне мислення. Хтось чув від Зеленського політичні заяви, окрім як "ідіть у сраку"? Хтось знає, як він збирається вирішувати проблему з "Роттердамом +"? А з Керченською протокою? Якими мають бути пріоритети бюджетних видатків? А кого він запропонує на посади міністрів оборони, зовнішніх справ та главу СБУ? Тоді чому ви думаєте, що Зеленський буде хорошим президентом?

(У цьому випадку тригодинне інтерв'ю з Гордоном можна до уваги не брати, бо там Володимир Зеленський ратує "за все хороше проти всього поганого", без конкретики). 

Але нам простіше вірити в світле майбутнє, яке нам побудують чи то американці, чи то росіяни; в мера/губернатора/президента, які наведуть лад в місті/області/країні; в добру Європу, яка захистить нас від Путіна. Чи в чарівну пігулку від всіх хвороб, щоб можна було і пити, і курити, і спортом не займатися, але бути здоровим. А ще дехто вірить в Зеленського.

А може досить мріяти?

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Надрукувати
мітки:
коментарів
06 серпня 2020
01 серпня 2020
31 липня 2020
27 липня 2020
26 липня 2020
23 липня 2020
22 липня 2020
21 липня 2020
16 липня 2020
13 липня 2020