Поділитись:

На українсько-польському кордоні – передріздвяні черги

П'ятниця, 21 грудня 2018, 12:05

Фото ілюстративне

У пунктах пропуску на українсько-польській ділянці кордону на Волині – передріздвяні черги громадян. 

Про це повідомляє прес-служба Волинської митниці ДФС.

Волинська митниця ДФС фіксує у ці дні черги пасажирських транспортних засобів у пунктах пропуску для автомобільного сполучення на українсько-польській ділянці кордону.

На Ягодинському мосту зі сторони Польщі станом на ранок 21 грудня накопичилось близько 200 автомобілів, на Устилузькому – близько сотні.

Черги у пунктах пропуску носять не систематичний, а стихійний характер. І цього разу вони пов’язані із масовим в’їздом в Україну громадян, які користуються вихідними у Польщі, аби погостити у рідних або перепочити вдома від роботи/навчання у сусідній державі.

Як відомо, за традицією римського обряду, Різдво Христове святкують 25 грудня. Відтак митниця рекомендує громадянам уважно стежити у ці дні за онлайн-картами черг у пунктах пропуску і раціонально планувати свої поїздки.

Стан заповнення під’їзних шляхів до пунктів пропуску через державний кордон відображається у реальному часі на сайтах Державної фіскальної та Державної прикордонної служб України, на сайті Волинської облдержадміністрації.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Польща закриє пішохідний перехід у пункті пропуску «Угринів-Долгобичув»

 

Надрукувати
мітки:
коментарів