Поділитись:

Меценат подарував маленьким лучанам казку, пригоди та смаколики (фото)

Середа, 19 грудня 2018, 11:55

Традиційно до Дня Святого Миколая команда Громадянського Руху «СВІДОМІ» організувала святкування для дітей з сімей, які потребують особливої соціальної підтримки. Захід відбувся у рамках Соціальної програми громадської організації, засновником якої є Андрій Покровський.

Більше дев'яноста дітей 19 грудня гарно провели час у розважальному центрі «Промінь».

Завдяки підтримці розважального центру для них запланували показ українського фільму «Пригоди S Миколая», вручення подарунків, відвідини резиденції Святого Миколая та святкову фотосесію.

Разом з акторами фільму дітвора ловила злодія у костюмі чарівника та рятувала справжнього Святого Миколая, аби він встиг завітати до кожної дитини. А після таких насичених пригод у своїй резиденції на рятівників чекав Чудотворець, щоб нагородити кожного слухняного маленького лучанина подарунком.

Координаторка Соціальної програми Христина Назар розповіла, що організація святкування Дня Святого Миколая для дітей уже стала багаторічною традицією, яку започаткував засновник Громадянського Руху "СВІДОМІ" та депутат Луцькради Андрій Покровський.

«Ця ініціатива спрямована дарувати дітям казку! Я з особливим трепетом згадую кожен такий захід, адже вони є надзвичайно важливі, як для мене, так і для усієї команди "СВІДОМИХ". Кожна дитина має право побувати в казковому світі чарівних героїв, перейнятися вірою у краще майбутнє, наповнити своє сердечко надією та любов’ю до себе та відчути увагу і турботу, яку ми прагнемо проявляти до кожного гостя нашого свята», – розповіла координаторка проекту.

Директор «Променя» Дмитро Грелюк, своєю чергою, додав, що свято Святого Миколая, є чарівною подією в житті будь-якої дитини, адже він приходить і дарує подарунки, які всі дітки з нетерпінням чекають.

«Ми також хочемо допомогти діткам відчути це свято сповна. Тому спільно з Громадянським Рухом «СВІДОМІ» завжди намагаємося долучатися та підтримувати подібні заходи, адже це казка для будь-якої дитини, яка має обов’язково приходити в їхні серця», – підсумував Дмитро Грелюк.

ЧИТАТИ ТАКОЖДоступний театр для пенсіонерів»: лучани дивилися "Наталку Полтавку"

Надрукувати
мітки:
коментарів
13 квітня 2021
12 квітня 2021
11 квітня 2021
10:00
09 квітня 2021
18:35
08 квітня 2021
07 квітня 2021
05 квітня 2021
02 квітня 2021
31 березня 2021