Поділитись:

Жити за містом – давній європейський тренд*

Середа, 19 грудня 2018, 08:00
Жити за містом – давній європейський тренд*

Бути з містом. Але не жити в ньому.

Багато українців живуть, як китайці: в одну невеличку квартирку, як в казці про рукавичку, «набиваються» по 2, а то й 3 сім’ї. Жодного особистого простору. В результаті – й стрес, й погані стосунки в сім’ї. Інша річ – європейська модель. Де робота і життя, так би мовити, на відстані.

З найближчих до Луцька районів – найбільш привабливий і екологічний – Струмівка. Тому тут будують свої домівки луцькі судді, депутати та олігархи. А також тут мешкають й прості люди з європейським підходом до життя. Саме для таких в Струмівці будує квартири компанія «ВолиньНафтоБуд».

Тут росте гарний, а головне безпечний, житловий комплекс «Сімейна Фортеця», у мешканців якого є три переваги:

  • неполалік від ЖК «Сімейна Фортеця» починається величезний ліс, який дарує свіже повітря і позитивні емоції молоді і страшим, тим, хто приходить до нього великими компаніями, і самотнім. Пікніки і шашлики, ігри і прогулянки – все в такому лісі стає цікавішим, а головне – додає здоров'я і сил. Ліс – це справжня батарейка. І краще частіше від неї підзаряджатися;
  • тут немає проблем з паркуванням. На кожну квартиру заплановано одне безплатне паркомісце. А це означає, що більше не треба «намотувати» круги навколо будинку у пошуках вільного місця для вашого «залізного коня». У вас з’явиться більше вільного часу, щоб провести його із сім'єю в теплі і турботі;
  • весь комплекс огороджений і перебуває під відео наглядом. Ба більше, на території буде пункт поліції. Максимум безпеки з усіх сторін. 

Менше стресу, більше здоров'я і часу для сім'ї та близьких. Загалом життя в Струмівці в житловому комплексі «Сімейна Фортеця» – це справжній європейський підхід. Для тих, хто «в темі».

Від 13 104 доларів за квартиру зі стяжкою, штукатуркою, радіаторами, теплими підлогами і вікнами з п’ятикамерним профілем. 

Телефон відділу продажу (066) 104-04-04.

Instagram: https://www.instagram.com/fortecya.lutsk/

Facebook:

https://www.facebook.com/ЖК-Сімейна-Фортеця-167856570565699/

Сайт:https://fortecya.lutsk.ua/

Надрукувати
мітки:
коментарів