Поділитись:

Епіфаній розповів, яким тепер в Україні буде статус Онуфрія

Понеділок, 17 грудня 2018, 09:55

Новообраний предстоятель Православної церкви України митрополит Епіфанй заявив, що після об'єднавчого Собору митрополит Онуфрій буде тільки митрополитом Російської православної церкви в Україні.

Про це він сказав в інтерв'ю "ТСН".

"Вселенський патріарх адресував лист особисто митрополиту Онуфрію, в якому було чітко сказано про те, що після Об'єднавчого собору, обрання предстоятеля цієї об'єднаної церкви, митрополита Київського, він автоматично стає канонічним митрополитом Київським.

Від того часу, відповідно, не може існувати двох митрополитів Київських. Відповідно митрополит Онуфрій буде тільки митрополитом Російської православної церкви в Україні", – підкреслив митрополит Епіфаній.

Він додав, що парафії "Московського патріархату" "перебувають у лоні Російської православної церкви, маючи українську реєстрацію".

"Ми закликаємо після 15 грудня, собору, всіх наших співбратів із "Московського патріархату" прилучатися до Єдиної православної української церкви", – заявив Епіфаній.

"Але ми повинні найперше показати нашу єдність будувати церкву на засадах любові, взаєморозуміння, братнього ставлення, бо зараз є багато тих, хто бажає перейти до Єдиної православної церкви, але вони перелякані.

Вони до кінця не вірили і, напевно, зараз ще не вірять і сумніваються, що ця справа буде до кінця завершена. Але ми довели, ми об'єднались", –зазначив предстоятель Православної церкви України.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Надрукувати
мітки:
коментарів
29 травня 2020
28 травня 2020
27 травня 2020
26 травня 2020