Поділитись:

"Я готовий говорити з активістами", - Потап про скандал у Луцьку

Понеділок, 18 квітня 2016, 17:10

Український дует "Потап і Настя" обурений інформаційною війною проти себе.

Колектив зібрав прес-конференцію щодо скандалу та скасування луцького концерту, повідомляє ТСН.ua.

"Зараз розпочалася якась інформаційна атака на нас, на наш гурт та на нас особисто. Ми хочемо про це розповісти, тому що на нашому прикладі можуть відмінити концерт будь-якої групи за будь-що. У Луцьку місцеві активісти дуже обурені тим, що "Потап і Настя" взагалі існують як колектив, зчинили галас, тому що приїздять Потап і Настя. На противагу їм є усі розпродані квитки на концерт. Вони почали брати старі відеозаписи, наприклад, 2014-го року в проекті "Мирна сотня", вирізати наше відеозвергення до росіян, яке два роки тому було зроблено разом із іншими артистами, коли конфлікт ще не був в такому розпалі. Вони його взяли і почали видавати за нове та говорити, що ми виступали в Кремлі 23-го лютого на День радянської армії разом з Басковим, згадувати всі мої жарти, які вони не зрозуміли. Ці люди все ж таки змусили нас відмінити концерт у Луцьку, тому що вони погрожували у будь-який момент конститутіційними чи неконституційними методами заборонити концерт. Ми переживаємо через здоров'я людей, тому що ми із Настею нічого не боїмося: у нас кидали яйцями, ключами. Вони погрожували безпеці нашого глядача", - повідомив Потап.

Настя жартома зазначила, що "давність" відео із зверненням російською мовою легко доводить її форма: на фрагменті Каменських значно повніша, аніж наразі.

Потап особисто не боїться "розправи" від активістів. Про що відкрито заявив.

"Ми не ображаємося на людей, тому що складні часи. Але ми не можемо допустити погроз безпеці слухачів, які присутні на наших концертах. І не можемо допустити того, щоб два активісти погрозами зривали концерт. Якщо місцеві ради не можуть гарантувати безпеку, ми будемо відміняти концерт. Ми навіть близько не були біля Кремля. Якщо з нами або глядачами щось станеться, то хочу сказати, Дмитре Яремчук, ми почули твою заяву. Я готовий поговорити з активістами. Якщо вони хочуть щось жбурнути в мене чи побити, хай зроблять це зі мною. Якщо хтось не любить наш колектив, хай не купляють квитки, але погроз громадянам України я не допущу", - зазначив він

Настя Каменських не розуміє підвищеної та наразі негативної уваги до дуету і наполегливо просить активістів утриматися від радикальних дій на їхніх концертах.

"Потап і Настя" – дуже позитивний колектив. Незважаючи на те, що ми співаємо російською, так склалося. Я киянка, і розмовляю з дитинства російською. За це не варто, я вважаю, когось бити чи звинувачувати. Ми дуже хочемо приїхати і подарувати прихильникам гарний настрій, а не говорити, що ми любимо свою країну. Я як дівчина, мама в майбутньому хочу попросити не зривати і не жбурляти пітарди чи ще щось. "Потап і Настя" - не є проблемою нашої країни", - впевнена співачка.

Потап підсумував причини скасування виступу, на який вже продали усі квитки.

"Ми були змушені відмінити концерт в Луцьку, тому що місцевий керівник театру був переляканий цими активістами, які прийшли до нього і "наїхали". Подзвонивши у всі партії: "Свобода", "Батьківщина" та інші та їхні осередки, ми вияснили, що це не їхні люди. Ми отримали підтримку від музикантів, квитки були продані. Ми вирішили його відмінити, хоча його заборонили, не маючи на те права, тому що в законі про концертну діяльність написано, що виступ може бути заборонений лише в одному випадку: якщо на концерті пропагандується відміна чинного конституційного устрою. Звичайно, я намагався у "пиришках-пупиришках" віднайти щось таке, але ми ніколи не були дисидентами. Ми відправили автобус, який відвезе усіх охочих із Луцька до Рівного. Дуже хочеться сказати про дівчинку із інвалідністю, Яну Авраменко, яку ми запросили на виступ у Луцьку. Це була її мрія – потрапити на наш виступ. І за нею ми відправимо окрему машину на концерт у Рівне", - підкреслив продюсер та музикант.

Після хвилі обурення в мережі Потапа надзвичайно порадувала підтримка його колег, однак наразі він хвилюється за їхню спокійну діяльність, у зв'язку із висловленою позицією.

"Я хочу, щоб на нашому прикладі це не зробили з іншими музикантами, які нас підтримали: Андрієм Хливнюком, Сашком Положинським. Апелюючи інфоприводам, ми не виступали в Кремлі 23-го лютого. Нам п'ять разів пропонували виступати від Росії на "Євробаченні", п'ять разів пропонували звання заслужених артистів РФ. Ми відмовилися, щоб потім наш концерт в Луцьку заборонили? Ми в Чикаго збираємо 3000 в залі, а якийсь активіст нашого жарту не зрозумів і намагається зірвати виступ, на яке давним-давно розкупили квитки? Нехай мені подзвонить, і ми нормально поговоримо. Тільки без цих козирних фраз, мовляв, в Україні зараз війна. Якщо ми з Настею не внесені в список заборонених артистів, чому нам забороняють виступати", - поцікавився артист.

Нагадаємо, у Луцьку заборонили виступи українських зірок, які в умовах війни дають концерти в Російській Федерації.

Громадські активісти намагалися зірвати проведення концерту Потапа і Насті у Луцьку. Також перший заступник голови Волиньради Олександр Пирожик заявив, що не підпише дозволу на проведення концерту Потапа і Насті Каменських у Волинському музично-драматичному театрі ім. Т.Г. Шевченка.

Нещодавно Олексій Потапенко (Потап) звернувся через офіційну сторінку Facebook із приводу інформаційної кампанії, спрямованої проти дуету "Потап і Настя", що набрала обертів напередодні виступів групи на Західній Україні.

Надрукувати
мітки:
коментарів
29 березня 2020
28 березня 2020
23 березня 2020
22 березня 2020
11 березня 2020
27 лютого 2020
16:55
23 лютого 2020
19 лютого 2020
13 лютого 2020
09 лютого 2020
07 лютого 2020