Поділитись:

У Луцькому ЦНАПі презенували інформаційні картки шрифтом Брайля (фото)

П'ятниця, 14 грудня 2018, 00:32

У Луцькому Центрі надання адміністративних послуг відбулася презентація інформаційних карток для людей із порушенням зору, надрукованих студією друку шрифтом Брайля «Braille Studio».

Про це розповідається на сайті Луцької міської ради.

Така ідея виникла внаслідок багаторічної співпраці ЦНАП та ГО «Генерація успішної дії». Картки видали за підтримки Луцької міської ради.

Картки містять відомості про адміністративні послуги для незрячих людей, якими найчастіше користуються громадяни. Шрифтом Брайля тут надруковано також графік прийому у ЦНАП керівників підприємств, установ, організацій комунальних форм власності.

Директор департаменту ЦНАП Лариса Карп’як розповіла, що незабаром планується видати повноцінний соціальний довідник шрифтом Брайля, який міститиме всю необхідну інформацію для незрячих людей із назвами комунальних установ, організацій, виконавчих органів міської ради, лікарень, поліклінік, їх адреси та номер телефону.

У свою чергу голова ГО «Генерація успішної дії» Віталій Ткачук представив нові видання книжок, надрукованих шрифтом Брайля. До них увійшли «Волинська абетка» Йосипа Струцюка, «Луцьк від А до Я» управління туризму та промоції Луцької міської ради, словник-довідник «Велика чи мала літера» В.В. Жайворонка та «English short stories».

Віталій Ткачук також подякував Луцькій міській раді за підтримку людей із порушенням зору.

«Ця влада прислухається до нас як ніколи», – зазначив він.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: 

 

Надрукувати
мітки:
коментарів
09 квітня 2020
08 квітня 2020