Поділитись:

«День професії»: луцькі школярі дізналися про роботу «Kromberg&Schubert» (фото)

Четвер, 13 грудня 2018, 15:33

Учні луцької школи №1 в рамках проекту «День професії» ознайомилися з роботою одного з найбільших підприємств міста – заводу «Кромберг енд Шуберт».

Захід відбувся у середу, 12 грудня, за ініціативи Громадянського Руху «СВІДОМІ» та РЦ «Промінь», – повідомляє "Волинь24".

«День професії» – це соціальний проект, який спрямований свідомо стимулювати молодь обирати майбутню професію, аби успішно розвиватися, змінювати себе та місто. Важливість заходу у тому, що старшокласник повністю потрапляє у середовище однодумців, професіоналів та знавців своєї справи.

Координатор проекту Христина Назар впевнена, що кожен учасник проекту, познайомившись з особливостями виробничого процесу, став на крок ближчим до своєї професії. 

«День професії» набирає обертів, і сьогодні ми з учнями луцької школи №1 відвідали підприємство світового масштабу – «Кромберг енд Шуберт». Завдяки цьому пректу учні знайомляться з бажаними спеціальностями у реальному житті. Мають можливість поспілкуватися з кращими працівниками відповідних професій, таким чином, вступаючи у виш, знають, на чому зосередити свою увагу, аби згодом стати професіоналом. 

Залишу трішки інтриги та не буду називати, куди саме ми помандруємо наступного разу. Та попереду в рамках нашого проекту, який реалізовується Громадянським Рухом «СВІДОМІ» та РЦ «Промінь», наших учасників однозначно чекає багато корисних зустрічей, цікавих пропозицій, які вже з нового року ми реалізовуватимемо і розкриватимемо занавісу соціально відповідальних, передових підприємств на зразок «Кромберг енд Шуберт»», – каже Христина.

На «Kromberg&Schubert» учням провели презентацію, у якій розповіли про переваги роботи на заводі. Розповіли, що цінують ініціативних працівників з лідерськими якостями. Також компанія проводить постійні навчання для працівників та організовує поїздки за кордон.

Школярам провели екскурсію на виробництво, де вони поринули у процес виготовлення, ставили запитання та уважно слухали розповідь провідного спеціаліста масштабного підприємства.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Битва за мультиборд: «СВІДОМІ» оголосили унікальний конкурс

 

Надрукувати
мітки:
коментарів
02 квітня 2020
01 квітня 2020
31 березня 2020
28 березня 2020
26 березня 2020
25 березня 2020