Поділитись:

У луцькому супермаркеті мірятимуть тиск

Понеділок, 18 квітня 2016, 16:15

У луцькому супермаркеті "Наш Край. Гурман", який входить до інвестгрупи Volwest Group, створили "куточок здоров'я", де кожен відвідувач може виміряти тиск, залишити відпрацьовані батарейки чи пляшкові кришки.

Ці та інші нововведення мережа супермаркетів запроваджує у рамках соціального проекту за здоровий спосіб життя під назвою "Наш Край" – соціально-відповідальна мережа".

Презентували нові напрацювання генеральний директор мережі "Наш Край" Ірина Берлач та керівник соціального проекту Вікторія Матвіюк 18 квітня у приміщенні згаданого закладу роздрібної торгівлі.

Генеральний директор мережі Генеральний директор мережі "Наш Край" Ірина Берлач та керівник соціального проекту Вікторія Матвіюк

При вході висить стенд, на якому організатори закликають відвідувачів дотримуватися екологічних норм та здорового способу життя, зокрема сортувати сміття, раціонально використовувати воду та електроенергію, вживати корисну їжу.

Тут же ж можна залишити використані батарейки, кришки від пляшок, а також виміряти тиск та пульс на сучасному тонометрі Omron i-Q142, який вартує близько 10 000 гривень.

Тонометр Omron i-Q142 у дії><span class=Тонометр Omron i-Q142 у дії

Тонометр Omron i-Q142 у дії><span class=Тонометр Omron i-Q142 у дії

У самому магазині корисну їжу позначено зеленими цінниками, на яких написано "Живи відповідально! Купуй корисне". До нешкідливої продукції організатори відносять фрукти, овочі, соки, води та крупи. За покупку цих товарів клієнти отримуватимуть додаткові бали.

Зі слів Вікторії Матвіюк, акцент зроблено на дієтичних продуктах.

"Без розвитку суспільства, неможливий стабільний розвиток бізнесу, який сьогодні має бути таким, щоб задовольняти потреби нинішніх поколінь і не завдавати шкоди майбутнім", – проанонсувала старт програми гендиректор мережі "Наш Край" Ірина Берлач.

Спеціальні цінники, які позначають корисні продукти><span class=Спеціальні цінники, які позначають корисні продукти

Спеціальні цінники, які позначають корисні продукти><span class=Спеціальні цінники, які позначають корисні продукти

Спеціальні цінники, які позначають корисні продукти><span class=Спеціальні цінники, які позначають корисні продукти

Окрім згаданих нововведень, в приміщенні розвішано інформаційні стенди, встановлено роздільні смітники, які стимулюють відвідувачів сортувати відходи. Також у супермаркеті продають паперові еко-пакети із відповідною символікою.

У мережі "Наш Край" обіцяють, що протягом місяця реалізують соціальний проект і в інших своїх магазинах у Луцьку.

Інформаційні стенди><span class=Інформаційні стенди

Картонний смітник для збору макулатури у приміщенні><span class=Картонний смітник для збору макулатури у приміщенні

Смітники для роздільного збору сміття поблизу супермаркету><span class=Смітники для роздільного збору сміття поблизу супермаркету

Надрукувати
мітки:
коментарів
16 червня 2020
14 лютого 2019
03 жовтня 2017
21:00
09 липня 2017
14 березня 2017
13 березня 2017
17 лютого 2017
14 лютого 2017
30 січня 2017
21 грудня 2016
21 жовтня 2016
18 жовтня 2016
11 жовтня 2016
01 жовтня 2016
30 вересня 2016