Поділитись:

Жінка, мама, юрист: Ткачук радить Вусенко роботу, всупереч її бажанням

Вівторок, 11 грудня 2018, 12:15

Депутат Луцькради Юлія Вусенко 11 грудня під час сесійного засідання висловила бажання працювати в постійно чинній комісії з питань бюджету та фінансів.

Таку пропозицію вона висловлює вдруге.

Однак під час обговорення депутати Євген Ткачук, акцентуючи увагу на тому, що Юлія Вусенко – жінка, мама, кандидат юридичних наук –  має працювати в комісії з питань дотримання прав людини, законності, боротьби зі злочинністю та корупцією, депутатської діяльності, етики та регламенту. Таке формулювання питання обурило багатьох депутатів. Зокрема, Юлія Вусенко зазначила, що сама пропозиція суперечить законодавству, оскільки депутати мають право, керуючись власною волею, визначати, в якій комісії працювати.

Пізніше депутат Ігор Поліщук радив Вусенко «виростати з цим маленьких штанів», натомість обговорювати питання на погоджувальних комісіях на передодні.

«Я не порушую ваші права, не зазіхаю на ваші права. Хочу лише скористатися своїм правом увійти в депутатську комісію», – зазначила Юлія Вусенко.

«Самим фактом внесення таких пропозицій створюємо небезпечний прецедент. Ми не є кріпаками і самі можемо вирішити, де працювати», – зазначав депутат Олександр Лазука.

Зрештою, депутати не підтримали пропозицію Ткачука, як і пропозицію Юлії Вусенко щодо роботи в комісії.

Натомість депутати проголосували, аби депутату Луцької міської ради Андрій Білану (ВО «Свобода»), який нещодавно отримав мандат, дати працювати в комісії з питань комунального майна та приватизації.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Через депутатів-прогульників Луцькради просять об’єднати комісії

Надрукувати
мітки:
коментарів
25 вересня 2023
05 вересня 2023
01 вересня 2023
29 липня 2023
28 червня 2023
12:48
14 червня 2023
01 червня 2023
25 травня 2023
12 травня 2023