Поділитись:

Зловживання по Луцькому підприємству електротранспорту вивчатиме тимчасова комісія Луцькради

Четвер, 17 грудня 2015, 15:33

У Луцькій міській раді хочуть створити тимчасову комісію з вивчення проблем на ЛПЕ та викриття можливих зловживань чи махінацій на підприємстві.

Про це розповів депутат Луцької міської ради Ігор Поліщук під час засідання постійної комісії міської ради з питань дотримання прав людини, законності, боротьби зі злочинністю, депутатської діяльності, етики та регламенту 17 грудня.

Головою комісії запропонував власну кандидатуру, оскільки, як зазначив Поліщук, має окремі документи, які пропонує вивчити комісії під час її діяльності. Щодо складу тимчасової комісії, то до її складу запропонувати включити по одній людині від кожної політичної сили в Луцькій міській раді.

"Справа в тому, що 9 грудня до фракції "Укроп" у Луцькій міській раді звернулися працівники Луцького підприємства електротранспорту (61 підпис, звернення додається до проекту рішення) з прохання створити комісію з приводу вивчення проблем діяльності даного підприємства. Всі ви знаєте, що під час дня депутата ми виїжджали оглянути дане підприємство. Я вже декілька разів спілкувався з працівниками підприємства. У голови страйкового комітету є своє бачення виходу підприємства з кризи, керівника підприємства, власні напрацювання, зауваження та пропозиції, які, думаю, варто цій комісії розглянути і згодом у проекті рішення або рекомендації підготувати", - наголосив Ігор Поліщук.

За словами депутата, наразі розслідується справа з приводу різноманітних зловживань на Луцькому підприємстві електротранспорту у ході якої викликають працівників для надання свідчень.

"Є намагання перекинути відповідальність на державу, оскільки немає погашення по пільговому проїзду. На підприємстві все правильно, менеджмент ефективний, але є проблеми, що держава не погашує… Насправді це лише вершина айсберга. Потрібно створити цю тимчасову комісію та розібратися у цих питаннях детально", - підкреслив депутат Микола Федік.

Члени постійної комісії проект рішення підтримали одноголосно.

Надрукувати
мітки:
коментарів