Поділитись:

У Луцьку пройде півмарафон

П'ятниця, 15 квітня 2016, 16:16

Наймолодших та дорослих лучан залучатимуть до участі у масовому спортивному заході "Лучеськ півмарафон 2016", що відбудеться у вересні.

Як стало відомо 15 квітня під час прес-конференції заступника Луцького міського голови Юрія Моклиці про спортивні заходи, які заплановані до проведення у 2016 році, одним із двох масових спортивних заходів цьогоріч, поряд з чемпіонатом міста з дворового футболу, стане півмарафон, – пише ІА Волинські Новини.

В інших обласних центрах подібні змагання відбувалися однак у Луцьку такі акції були одноразовими. Нині півмарафон планують зробити щорічним, а згодом, зі слів одного з організаторів Олександра Оришка, він може перетворитися на марафон.

Відбудеться захід 11 вересня цього року з 9:00 до 18:00. Старт та фініш облаштують поблизу головного корпусу СНУ імені Лесі Українки, що по проспекту Волі. Змагання організовують з метою популяризації та пропаганди здорового способу життя, розвитку масового спорту, популяризації туристичного іміджу Луцька. Організатором виступає ГО "Спортивний Луцьк". Відбудеться півмарафон під патронатом Луцької міськради та головного управління у справах сім'ї, молоді та спорту, за підтримки ТМ "Дмитрук", "Модерн Експо" та туристичного магазину "Альпініст".

Змагання відкрите для усіх охочих незалежно від статі. Так, у півмарафоні (21,0975 кілометра) братимуть участь особи віком від 18 років, у забігу на 10 кілометрів – також старші 18 років, на 5 кілометрів – від 14 років, на 1000 метрів – 9-13 років, 500 метрів – 7-8 років, 100 метрів – наймолодші учасники до 6 років включно. Також відбудеться естафета, під час якої півмарафон розіб'ють на чотири етапи. До участі в естафеті запрошують подавати свої команди організації, установи та фірми. Реєстрація можлива в режимі онлайн на веб-сайті організатора http://sport.lutsk.ua.

Стартові внески (у сумі 150 гривень) за участь у півмарафоні сплачуватимуть лише дорослі учасники. Кошти витратять на організацію змагань.

Маршрут півмарафону пролягатиме проспектом Волі, вулицями Задворецькою, Клима Савура, Огієнка, Шопена та завершуватиметься по проспекту Волі. Маршрут обирали, зважаючи на стан дороги та те, щоб найменше перешкоджати руху транспорту.

Надрукувати
мітки:
коментарів
31 березня 2020
30 березня 2020
29 березня 2020