На Волині вкрали термінал банку, в якому було майже 40 тисяч гривень

У селищі Жовтневе на вулиці Шахтарській з приміщення магазину "Аркос" невідомий викрав термінал "ПриватБанку", в якому було понад 38 тисяч гривень.
Інцидент трапився у ніч на 14 квітня, повідомляє БУГ.
Про крадіжку правоохоронцям повідомив житель селища. Слідчо-оперативна група встановила, що злодій зламав металеву решітку та віджим металопластикових дверей і проник у приміщення. Працівники поліції встановлюють суму збитків.


Очевидно, злодій прослідкував за магазином. Як повідомляє видання, операція була добре продуманою, адже наступного дня інкасатори мали забирати з терміналу гроші.
Правоохоронці працюють над встановленням особи зловмисника. Крадію загрожує від трьох до шести років позбавлення волі.
На сайті використовуються файли cookie. Для згоди, будь ласка, натисніть «Прийняти». Докладну інформацію можна знайти на сторінці Політика конфіденційності.