Поділитись:

На посаду голови "Укрспирту" претендує 28 кандидатів

Четвер, 17 грудня 2015, 14:40

Міністерство аграрної політики та продовольства знову шукає керівника Державного підприємства "Укрспирт" серед 28 претендентів.

Зараз на посаду керівника Укрспирту подали заявку 28, повідомляє видання "Agraveri".

Серед претендентів чимало підприємців, а також нових облич:

1.Блескун Сергій

2.Чернов Денис

3.Лизень Роман

4.Марусиченко Ігор

5.Халецький Микола

6.Бидзинський Олег

7. Здоровець Анатолій

8. Цуканов Петро

9. Гавриш Олександр

10. Полубинський Віктор

11. Бурковський Костянтин

12. Кириченко Олександр

13. Почапський Віталій

14. Резепов Ренат

15. Ушенко Андрій

16. Німак Алекандр

17. Козлов Валерій

18. Сметанюк Роман

19. Недомовний Олег

20. Іващук Микола

21. Юсипенко Олег

22. Ковальчук Сергій

23. Колодич Євген

24. Бортник Юрій

25. Кульчиковський Ростислав

26. Далибожик Анатолій

27. Чайківський Ростислав

28. Трипульський Григорій

Нагадаємо, з понеділка, 14 грудня, в компанії більше не працює Роман Іванюк, який очолював "Укрспирт" майже рік.

Видання повідомляє, що після відходу виконувача обов'язків директора підприємства звільнилася і замголови ДП Юлія Бахарєва, яка повинна була взяти управління компанією в свої руки.

Зараз, у статусі виконувача обов'язків директора перебуває ще один заступник директора Укрспирту Сергій Блескун. (він також є серед претендентів на крісло глави).

До слова, Роман Іванюк був призначений на посаду виконувача обов'язків директора 28 грудня 2014 року. Основною метою його було виведення компанії в прибуток і підготовка її до приватизації. Перед тим як піти Іванюк заявив, що виконав поставлені перед ним завдання повністю. За прогнозами екс-керівника "Укрспирту", за підсумками 2015 року підприємство отримає 300 мільйонів гривень прибутку проти 500 мільйонів гривень чистого збитку в 2014 році.

Голову "Укспирту" не можуть призначити вже півроку. У квітні конкурсна комісія визначила фіналістів Ніну Гаркаву та Анатолія Далибожик. Однак засідання номінаційного комітету не відбулося — прем'єр-міністр Арсеній Яценюк доручив анулювати результати конкурсу і провести його заново.

Другий конкурс з обрання керівника ДП "Укрспирт" виявився нерезультативним. 6 жовтня, номінаційний комітет повинен був вибрати фіналіста на посаду директора підприємства і подати його прем'єр-міністру на затвердження. Проте жоден з кандидатів не набрав потрібної кількості голосів. При цьому фаворит перегонів Іванюк зняв свою кандидатуру в ході засідання комітету без пояснень причин.

Мінагрополітики 16 листопада оголосило повторний, третій, конкурс на посаду директора ДП "Укрспирт". Заяви від претендентів приймалися до кінця дня 16 грудня.

Серед тих, хто уже подали заявки також фіналісти попереднього конкурсу на посаду голови "Укрспирту": Анатолій Далибожик, Ростислав Чайківський і Григорій Трипульський.

Видання нагадало, чому минулого разу вони не пройшли номінаційний комітет: Чайківський читав доповідь з папірця, що дратувало членів комітету і вони перебивали його і просили говорити без шпаргалки. Особистість Григорія Трипульського один з українських міністрів пов'язав з Борисом Кауфманом. А Далибожику пройти комісію завадила відвертість: на питання про те, чи є у нього свій бізнес, він чесно відповів, що керує і володіє низкою компаній, які ще не встиг консолідувати в холдинг.

Надрукувати
мітки:
коментарів