Поділитись:

Щоб зрізати дерево біля будинку в Луцьку, потрібна згода мешканців

Вівторок, 20 листопада 2018, 15:05

Зі зверненнями про зрізання дерев лучани часто звертаються до міської ради.

І дуже часто виникає ситуація, коли половина мешканців будинку виступає за зрізання дерев, а інша половина – проти. Про це у Facebook повідомив перший заступник міського голови Григорій Недопад. 

"Ось і сьогодні житель будинку по пр. Волі, 14 у категоричній формі вимагав зрізати дерева, що ростуть уздовж дому. А його сусіди водночас просили не робити цього, бо дерева, переважно бузкові кущі, створюють їм затінок, оскільки вікна виходять на сонячну сторону і влітку тільки дерева й рятують людей від спеки.  Щоб уникнути подібних конфліктів, звертаємо увагу громадян, які бажають зрізати дерева біля своїх будинків, для цього передусім необхідно зібрати підписи усіх жильців, або більшості мешканців будинку, які погоджуються із вирубкою. В іншому випадку конфлікти неминучі. Без згоди більшості мешканців комунальні служби не будуть зрізати дерева", – зазначив Недопад. 

Із його слів, на пр. Волі, 14, ймовірно, зріжуть лише старий розлогий каштан, який висихає зсередини і може впасти на дім, а також може зруйнувати фундамент будинку, бо розміщений надто близько до дому. Всі інші дерева залишаться цілими на вимогу мешканців.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: У Луцьку незаконно зрізали фруктові дерева

Надрукувати
мітки:
коментарів
30 травня 2020
20:00
29 травня 2020
28 травня 2020
16:51