Поділитись:

Волинським фермерам презентували кредитні можливості ПриватБанку*

Понеділок, 19 листопада 2018, 14:05

Із нагоди Дня працівника сільського господарства на Волині відбулися урочистості та виставка. У рамках заходу ПриватБанк представляв кредитні програми та можливості державних компенсацій для аграріїв.

День працівника сільського господарства – це не тільки святкування, але й можливість для власників агробізнесу знайти нових партнерів та дізнатися про можливості для розвитку. Такі можливості надає ПриватБанк. Фінансова установа пропонує сільгоспвиробникам низку програм та продуктів. Найпопулярніші серед них - «АгроКУБ», «Лізинг сільгосптехніки» та «Агросезон».

Програма фінансування «АгроКУБ» передбачає швидке отримання кредиту на суму до 1 мільйона гривень при ставці лише 1,8 % на місяць.

“Важливо, що протягом першого півріччя фермер виплачуватиме тільки відсотки, наступні 6 місяців – суму боргу з відсотками рівними частинами. Ще однією перевагою такої форми кредиту є те, що вдруге його можна оформити, не чекаючи повного погашення першого”, –  розповів керівник луцького відділення № 3 Олександр Тур.

Іще одна програма, спрямована на допомогу аграріям, – «Лізинг сільгосптехніки». Термін лізингу – 5 років, а сума – від 250 тисяч до 300 мільйонів гривень. Відсоткова ставка становитиме від 0,01 % до 19 % річних.

Придбати у лізинг можна як нову техніку, так і ту, що була у вжитку. Авансовий платіж на нову складатиме 20 % від вартості для вітчизняної техніки та 30 % від вартості техніки імпортного виробництва. Аванс на вживане імпортне обладнання становитиме 30 % від вартості. Розрахувати платежі за договором лізингу можна на офіційному сайті ПриватБанку. Для отримання фінансування не потрібно додаткової застави, дострокове погашення – безкоштовно.

Кредитна лінія «Агросезон» передбачає фінансування аграріїв протягом поточного сільськогосподарського циклу від 500 тисяч до 20 мільйонів гривень. Аграріїв кредитують під закупку посівного матеріалу, добрив, засобів захисту рослин, паливно-мастильних матеріалів, на ремонт сільгосптехніки, обладнання тощо.

Погасити такий кредит можна за гнучким графіком з урахуванням сезонного характеру – борг можна розділити на конкретні місяці, зручні для аграрія для здійснення виплат. Так, отримати кошти можна протягом березня-листопада, а погашення відбувається протягом грудня-лютого. Відсоткова ставка за цією програмою складатиме 19 % річних.

“ПриватБанк як державний банк бере участь у державних програмах компенсацій. Наприклад, аграрії можуть отримати компенсацію з держбюджету 25 % вартості придбання сільськогосподарської техніки та обладнання вітчизняного виробництва. А невеликі фермерські господарства з посівними площами до 500 гектарів та річною виручкою до 15 мільйонів гривень або кооперативи з площами до тисячі гектарів зможуть відшкодувати майже половину затрачених коштів”, – наголосив Олександр Тур.

Консультації щодо кредитування аграріїв можна отримати у будь-якому відділенні ПриватБанку на Волині, або ж на офіційному сайті банку. Окрім того, сільгоспвиробники можуть замовити зустріч зі спеціалістом банку за безкоштовним номером 3700.

Надрукувати
мітки:
коментарів
01 липня 2020
16 червня 2020
11 червня 2020
10 червня 2020
04 червня 2020
22 травня 2020
10 квітня 2020
09 квітня 2020
24 березня 2020
03 березня 2020
28 лютого 2020
11 лютого 2020
04 лютого 2020
03 лютого 2020