NASA спільно з українськими винахідниками запустило ракету-носія (відео)

Українські фахівці брали участь у випробуваннях ракети-носія «Антарес», які проходили на території Сполучених Штатів Америки (США). Сьогодні, 17 листопада, відбувся запуск цієї ракети, – розповідає Ракурс
В американському штаті Вірджинія з космодрому NASA «Уоллопс Айленд» (Wallops Island Test Center) здійснили успішний запуск ракети «Антарес», яку спільно створили американські та українські винахідники. Про це повідомляє посол України в США Валерій Чалий у Facebook.
За його словами, ракета-носій «Антарес» є прикладом успішної співпраці компаній космічної галузі України та США у сфері дослідження космосу.
Головну конструкцію першого ступеня ракети розробило конструкторське бюро «Південне», а виготовив «Південний машинобудівний завод ім. Макарова» спільно з українськими підприємствами «Хартрон-Аркос», «Рапід» та іншими.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: NASA оприюднило кадри появи прямокутного айсберга
На сайті використовуються файли cookie. Для згоди, будь ласка, натисніть «Прийняти». Докладну інформацію можна знайти на сторінці Політика конфіденційності.