Поділитись:

Новий головний податківець Волині приховує розкішний будинок та іномарку

Четвер, 17 грудня 2015, 13:07

Днями у Державній фіскальній службі України має відбутися затвердження начальника ДФС у Волинській області.

На цю посаду претендує Олександр Юристовський, який виконує обов'язки з жовтня і вже встиг влипнути у перший скандал.

На засіданні Громадської ради при Волинській ОДА 15 грудня було озвучено, що Громадська рада обговорювала і підтримала на посаду головного фіскала Волині кандидатуру Віталія Чуя. Однак останній пропрацював лише місяць, а ДФСУ країни 19 жовтня видала наказ, згідно якого виконання обов'язків начальника Головного управління ДФС у Волинській області було покладено на Олександра Юристовського.

"Чому виходить так, що ми підтримуємо, голосуємо і ця людина зникає? Громадська рада погоджувала одну людину, але її замінили і поставили Юристовського, який до всього ж не проходив люстрації", - заявив голова Громадської рада при Волинській ОДА Ігор Дильов.

Громадська рада готує звернення до ДФС з проханням роз'яснити таку кадрову політику.

Олександр Юристовський переведений з посади начальника СДПІ з ОВП у м. Львові МГУ Міндоходів України. Зараз податківець кожного дня їздить з міста Лева на роботу у Луцьку автомобілем марки "Фольксваген-пасат" (реєстраційний номер ВС 1888 ЕМ) відомості про який відсутні у його податковій декларації.

Декларація про доходи з підписом Юристовського була оприлюднена 15.10.2015 року. В декларації податківець зазначив тільки 2 автомобілі, марки "Шкода" та "Вольво", квартиру площею 62 кв.м.

"Фольксваген-пасат" зареєстровано на семидесятичотирирічного Гнатюка Івана Федоровича, тестя Юристовського.

Також, як свідчать джерела "Конкурента" серед львівських податківців, чиновник має житло не вказане в декларації. Він проживає у квартирі в елітному будинку у Львові по вул. Мишуги, площею 104,2 кв.м. з гаражем площею 17 ,0 кв.м. (згідно даних інформаційної довідки з Державного реєстру речових прав на нерухоме майно). Орієнтовна ринкова вартість такої квартири – понад 100 тисяч доларів США.

Це житло оформлене на тещу Юристовського - Гнатюк Олену-Надію Методіївну, яка має іншу квартиру та проживає в м. Львові по цій же вулиці.

Крім вказаної квартири Юристовський має у власному користуванні поблизу Львова елітний особняк загальною площею 417,6 кв.м. розташований за адресою: Львівська область, Пустомитівський район, с. Бережани, вул.Шашкевича,26а.

Орієнтовна ринкова вартість такого будинку понад 500 тисяч доларів США. Цей будинок також зареєстровано на пенсіонера Івана Гнатюка.

Надрукувати
мітки:
коментарів