Поділитись:

Школярі неподалік Луцька світитимуться вночі (фото)

Середа, 14 листопада 2018, 16:30

Неподалік Луцька, у ліцеї села Жидичин, школярі стануть помітнішими на дорогах – їм роздали світловідбивні елементи.

Захід із подарунками відбувся для учнів 6-7 класів 14 листопада.

Спочатку працівники патрульної поліції провели для дітей вікторину на знання правил дорожнього руху, в якій міг взяти участь кожен учень.

А згодом віце-консул Генерального консульства Республіки Польща в Луцьку Марек Запур, представник Волинської ОДА Андрій Ткачук разом із патрульними поліцейськими вручили школярам наліпки, яскраві жилети, браслети, наклейки та брошури.

«Такі світловідбивні елементи коштують близько 10 гривень, а це може коштувати життя дитини», – переконаний віце-консул.

Також він зауважив, що діти у Польщі вже давно мають такі речі, тож і українським школярам для того, аби бути помітними на дорозі, світловідбивні елементи потрібні не менше.

Своєю чергою інспектор зі зав’язків з громадськістю УПП на Волині старший лейтенант поліції Роман Ткачук зауважив, що речі, які роздали учням, допоможуть вберегти їхні життя на дорогах.

«Ця акція на Волині відбувається вже не вперше. На початку року ми завітали до міста Ковеля, де також вручили світловідбивні елементи учням школи, яка безпосередньо знаходиться біля дороги. Ці учні користуються цими елементами. Також ми проводимо акції спільно з бібліотекою для юнацтва і виготовляємо світловідивні флікери. І багато хто з дітей носить ці флікери з собою», – розповів поліцейський.

Школярі розповіли «Конкуренту», що брелки, жилети та інші корисні подарунки обов’язково будуть використовувати за призначенням.

«От зараз зима наступає і вже рано стає темно і от я часто їжджу до Луцька, то я її буду одягати, аби мене бачили водії», - зауважив семикласник.

Акцію обіцяють продовжувати та поширювати на інші школи Волинської області.

ЧИТАТИ ТАКОЖ: Рація, «броніки» та 100 запитань: луцькі школярі відвідали управління патрульної поліції

Надрукувати
мітки:
коментарів
04 липня 2020
03 липня 2020
02 липня 2020
17:27