Поділитись:

Котельня і мирова угода з "Тепеленом" – це одні й ті самі люди, - директор "Луцьктепла"

Неділя, 11 листопада 2018, 08:30

Остання ситуація з оплатою боргу за котельню на Карбишева (на погашення якого міська рада нещодавно дала три мільйони гривень, – К.) та укладення мирової угоди з ТзОВ «Тепелен» (відповідно до якої міська рада має виплачувати протягом трьох років суму боргу в 23 мільйони гривень, – К.),  – речі взаємопов’язані.

Очевидно, що оренда котельні і мирова угода – це одні й ті самі люди. Про це розповіла в коментарі ІА "Конкурент" директор ДКП "Луцьктепло" Валентина Малютіна.

Із її слів, оренда котельні – це такий спосіб впливу «Тепелен» на «Луцьктепло». Нині сума боргу за оренду котельні виплачена, втім договір оренди невдовзі закінчиться і наступним постає питання, чи продовжать оренду. 

«Взаємопов’язаних речей не було в тому плані, щоб десь було в одному листі написано, що це (котельня і мирова , – К.) одне й те саме. Однак  попередження від «Теплоенергоцентру», що вони мають намір припинити дію договору оренди, і нагадування про несплату за оренду надходили як нам, так і на міську раду, бо вони поручителі за цими платежами. У них (власників котельні, – К.) є можливість розірвання і витребування майна з оренди, якщо ми прострочили більше трьох місяців плати за оренду, і вони цим скористалися», – сказала Валентина Малютіна.

Щодо мирової угоди, текст якої затвердили на засіданні останньої сесії Луцькради, то директор «Луцьктепла» зазначила, що вони говорили з «Тепеленом» про укладення мирової влітку, але коли вперше винесли її на голосування сесії, то тоді зняли з розгляду з незрозумілих причин.

Однак коли почалися проблеми щодо оплати оренди котельні на Карбишева, то зі сторони міської ради надійшла пропозиція на «Луцьктепло» готувати текст мирової угоди на засідання сесії.

 «Ми мусимо те робити, бо інших варіантів постачання тепла в ту частину міста немає, крім цієї котельні. Однак ми розглядаємо інші варіанти і, можливо,  через років три матимемо інший варіант, окрім цієї котельні», – зазначила Валентина Малютіна.

Нині підприємство в активному пошуку грантів, коштів іноземних інвесторів, аби наступного міжопалювального сезону можна було продовжити роботи із осучаснення насосів, пальників, диспетчеризації та іншого.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: 

Надрукувати
мітки:
коментарів
25 лютого 2020
13 лютого 2020
24 січня 2020
14 січня 2020
09 січня 2020
05 січня 2020
09 грудня 2019
07 грудня 2019
05 грудня 2019
27 листопада 2019
20 листопада 2019
18 листопада 2019
11 листопада 2019