Поділитись:

Відключення світла – єдиний вихід, – "Волиньобленерго" про ситуацію із боргом

Середа, 07 листопада 2018, 12:10

Через місяць після того, як почали заявляти про проблему, 30 жовтня відбулася єдина зустріч генерального директора «Волиньобленерго» із заступником міського голови. У підсумку енергетики отримали обіцянку щодо виділення «Луцькводоканалу» фінансової допомоги з міського бюджету для часткового погашення піврічного боргу.

Про це інформують у ПрАТ "Волиньобленерго".

Однак, кажуть на підприємстві, до сьогодні немає конструктивної позиції керівництва «Луцькводоканалу» та виконкому міської ради щодо шляхів розв'язання цього питання.

"Тиждень, що минув від зустрічі, показав неспроможність «Луцькводоканалу» оплачувати не лише борги, а й поточне використання електроенергії. Адміністрація водоканалу та міської ради не має бажання розібратися у причинах утворення заборгованості: не демонструють кардинальних рішень щодо збалансування витрат і доходів підприємства. Ухвалення рішення про бюджетну допомогу «Луцькводоканалу» залишається малоймовірним. Стало зрозуміло: після обіцянки щодо виділення коштів для погашення заборгованості не буде конкретних дій виконкому для її реалізації. Попри неодноразово продекларовану й підтверджену готовність ПрАТ «Волиньобленерго» до переговорів та компромісу, мусимо констатувати: іншого виходу, крім як глибокого обмеження відпуску електроенергії КП «Луцькводоканал», відповідно до офіційного попередження, в енергетиків немає", – заявили енергетики. 

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: 

Надрукувати
мітки:
коментарів
14:55