Поділитись:

У Луцьку хочуть створити «Ведмежу галявину» (фото)

Середа, 07 листопада 2018, 11:35

Лучани мають шанс реалізувати проект будівництва спортивно-розважального простору «Ведмежа галявина». Якщо проект виграє конкурс «Громадського бюджету», то галявина з’явиться у парку Героїв майдану.

Проголосувати за проект (Номер:20) можна на сайті, де представлені усі інші ініціативи лучан.

«Хочемо створити ігровий простір для розвитку, оздоровлення, дозвілля та відпочинку дітей і підлітків разом із їхніми сім'ями, враховуючи їх індивідуальні особливості. Простір складатиметься із оригінальних, цікавих конструкцій, виготовлених із природних матеріалів, що гармонійно впишеться у середовище скверу, де дуже не вистачає місця для відпочинку молоді», – пояснили ініціатори проекту.

Проголосувати за проект можна до 10 листопада.

Автор проекту Андрій Сірук розповів "Конкуренту", чому вирішив ініціювати такий розважальний простір.

«Часто подорожуємо за кордоном, особливо по Європі, і бачили наскільки сучасними можуть бути дитячі майданчики та місця для молоді. Було сумно і боляче дивитись на те, що маємо в Луцьку. У  нас в місті все однакове, клоунських кольорів та жодного разу не оригінальне», – зауважив автор проекту Андрій Сірук.

Та додав, що майже усі дитячі гойдалки у місті є небезпечними і багато де в світі заборонені.

«Вони виконані на жосткому підвісі і з металевим або дерев’яним сидінням. І в результаті вони як "молоток" можуть ламати дітям черепи та вибивати зуби (що не одноразово вже бувало). За  стандарту гойдалки мусять бути на шнучкому підвісі (ланцюг, мотузка) та мати пластикове або гумове сидіння», – пояснив автор проекту.

До того ж місце розташування «Ведмежої галявини» ідеально усім підходитиме.

«Дуже часто в Європі дитячі майданчики знаходяться саме в парках, бо дерева закривають від палючого сонця влітку, плюс там є багато місця», – підсумував Андрій Сірук.

ЧИТАТИ ТАКОЖ: Ініціативні мешканці з округів без депутатів просять підтримати їхні проекти

Надрукувати
мітки:
коментарів
05 лютого 2020
07 січня 2020
13 листопада 2019
11 листопада 2019
02 листопада 2019
12:00
10 жовтня 2019
13:01
29 вересня 2019
29 серпня 2019
15 липня 2019
01 липня 2019
28 червня 2019