Поділитись:

У Луцьку діє безплатна школа англійської

Вівторок, 06 листопада 2018, 18:18

Департамент сім'ї, молоді та спорту Луцької міської ради та ГО «Ми плюс» у липні 2018 року запустили довготривалий соціальний проект – безплатну школу вивчення англійської мови «EnglishPlus».

Про це повідомляє прес-служба Луцької міської ради. 

За результатами прийому анкет було набрано та сформовано три групи дітей віком 9-18 років з різним рівнем знань англійської мови. Уроки відбуваються двічі на тиждень, а викладають їх хороші вчителі та носії мови в цікавій інтерактивній формі.

За півроку проекту діти уже відчутно підтягнули свій рівень англійської мови, а від занять отримують масу позитивних емоцій, заряджаються бажанням постійно вдосконалюватися. Попереду заплановано ще багато цікавих заходів в рамках проекту «EnglishPlus» та нових форм занять.

Оскільки проект безкоштовний, організатори будуть раді будь-якій допомозі у його реалізації. Також потрібні викладачі-волонтери.

І хоч групи зараз повністю укомплектовані, періодично з’являються нові місця. Тому потрапити в одну із груп цілком можливо. Для цього потрібно подати заявку в департамент сім'ї, молоді та спорту. Перевага при зарахування надається дітям, що належать до однієї із пільгових категорій.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: В Україні за держкошт надрукують британські підручники з англійської мови

Надрукувати
мітки:
коментарів
31 березня 2020
30 березня 2020
29 березня 2020