Поділитись:

Юрій Луценко заявив про відставку

Вівторок, 06 листопада 2018, 13:33

Генпрокурор Юрій Луценко заявив, що у вівторок подасть заяву про свою відставку.

Про це він сказав 6 листопада, виступаючи у Верховній Раді, – пише Українська правда. 

Із його слів, тимчасова слідча комісія щодо розслідування справи про вбивство радника мера Херсона і активістки Катерини Гандзюк буде неефективною.

"Організаторам ТСК потрібен не результат. Їм потрібен піар для боротьби за владу. Я говорю речі, які ніколи ще не казав, але я маю за важливе їх сказати... Сьогодні звинувачують не тих, хто вбив Гандзюк і затриманий Національною поліцією, а тих, хто, на думку слідчого, не вказує на потрібного їм замовника. Це все боротьба за владу", – додав він.

"Щоб не було сумнівів, що за владу ніхто не чіпляється, я сьогодні подаю заяву про відставку Президенту України, і ви в парламенті маєте розглянути це питання. Прошу зробити це цього тижня", – сказав він.    

Луценко заявив, що не може допустити "двовладдя в країні, коли правоохоронну систему знищують бездоказово, навіть за розкритий злочин".

"Як глава правоохоронної системи сьогодні подам заяву, а вам вирішувати, чи Мустафа Найєм (нардеп) буде керувати слідством і встановлювати з екранів телевізора винних, чи правоохоронні органи, які несуть за це кримінальну відповідальність", – сказав Луценко.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Що відомо про перестрілку в Луцьку

Надрукувати
мітки:
коментарів
08:38
31 березня 2020