Поділитись:

На Волині студента-прогульника на навчання змусила піти поліція

Вівторок, 06 листопада 2018, 12:10

Днями до поліції надійшло звернення дирекції Любешівського технічного коледжу з проханням повернути до виробничої практики та навчання неповнолітнього студента коледжу, який впродовж тривалого часу не відвідує заняття без поважних причин. 

Про це повідомляє Любешівське відділення поліції у Facebook. 

Правоохоронці з неповнолітнім та його батьками провели роботу щодо цього, студенту наголошено на недопущенні в подальшому пропусків занять в навчальному закладі, а батьків, згідно з ч. 3 ст. 150 Сімейного Кодексу, притягнуто до відповідальності за вчинення павопрушення, передбаченого ст. 184 КУпАП.

Відповідно до Постанови № 684 від 13.09.2017 Кабінету Міністрів України, у разі відсутності учнів, які не досягли повноліття, на навчальних заняттях вродовж 10 робочих днів підряд з невідомих або без поважних причин заклад освіти невідкладно надає відповідному територіальному органу Національної поліції та службі у справах дітей дані таких учнів для провадження діяльності відповідно до законодавства, пов’язаної із захистом їх прав на здобуття загальної середньої освіти. У результаті, якщо дитина не залучена до навчання, батьків притягають до відповідальності.

Надрукувати
мітки:
коментарів
10 липня 2020
09 липня 2020