Волиняни – одні з тих, хто найбільше пишається українським походженням

Четвер, 17 грудня 2015, 10:38

97% волинян під час дослідження Молодь України-2015 заявили, що пишаються українським походженням.

Дослідження Молодь України-2015 провела компаня GfK Ukraine на замовлення Міністерства молоді та спорту України за підтримки системи ООН в Україні. Про це повідомляє видання "Новое время".

Загалом, 81% мешканців України у віці від 14 до 35 років пишаються бути українцями. Найбільше пишаються українським походженням, згідно з даними дослідженням, на заході України – в Івано-Франківській, Волинській та Рівненській областях (по 97%).

Натомість найменше цим фактом пишаються мешканці Одеської (62%), Донецької (59%) та Луганської (52%) областей. Загалом не пишаються своїм українським походженням 8% респондентів.

gfk.com

gfk.com

Думки щодо фінансових перспектив в Україні та поза її межами розділилися. Так, 43% респондентів вважають, що зможуть досягнути бажаного фінансового становища в Україні, а 39% відхиляють таку вірогідність.

За даними соціологів, у 88% представників української молоді виникають фінансові труднощі із придбанням великої побутової техніки та меблів, ще у 82% не вистачає коштів на дозвілля та подорожі – як закордонні, так і в межах України. 68% респондентів не мають власного житла, однак більшість з них впевнені, що зможуть його придбати впродовж наступних п'яти років. Цікаво, що власного помешкання немає майже у половини молодих людей віком від 30 до 34 років.

Окрім цього, 34% респондентів впродовж останніх місяців не вистачало грошей на лікування, а ще 9% не могли купити навіть необхідні продукти.

У ході дослідження було проведено всеукраїнське опитування методом онлайн-інтерв'ю (для користувачів Інтернету) та особистих інтерв'ю вдома у респондента (для некористувачів Інтернету та мешканців сіл). Цільова група - громадяни України у віці від 14 до 35 років, що постійно проживають на території України. Вибірка з 2852 респондентів репрезентативна для населення України (без урахування тимчасово окупованих та непідконтрольних територій) відповідної вікової категорії за статтю, віком, областю проживання, розміром населеного пункту та часткою користувачів Інтернету.

gfk.com