Поділитись:

Волиняни – одні з тих, хто найбільше пишається українським походженням

Четвер, 17 грудня 2015, 10:38
Волиняни – одні з тих, хто найбільше пишається українським походженням

97% волинян під час дослідження Молодь України-2015 заявили, що пишаються українським походженням.

Дослідження Молодь України-2015 провела компаня GfK Ukraine на замовлення Міністерства молоді та спорту України за підтримки системи ООН в Україні. Про це повідомляє видання "Новое время".

Загалом, 81% мешканців України у віці від 14 до 35 років пишаються бути українцями. Найбільше пишаються українським походженням, згідно з даними дослідженням, на заході України – в Івано-Франківській, Волинській та Рівненській областях (по 97%).

Натомість найменше цим фактом пишаються мешканці Одеської (62%), Донецької (59%) та Луганської (52%) областей. Загалом не пишаються своїм українським походженням 8% респондентів.

gfk.comgfk.com

gfk.comgfk.com

Думки щодо фінансових перспектив в Україні та поза її межами розділилися. Так, 43% респондентів вважають, що зможуть досягнути бажаного фінансового становища в Україні, а 39% відхиляють таку вірогідність.

За даними соціологів, у 88% представників української молоді виникають фінансові труднощі із придбанням великої побутової техніки та меблів, ще у 82% не вистачає коштів на дозвілля та подорожі – як закордонні, так і в межах України. 68% респондентів не мають власного житла, однак більшість з них впевнені, що зможуть його придбати впродовж наступних п'яти років. Цікаво, що власного помешкання немає майже у половини молодих людей віком від 30 до 34 років.

Окрім цього, 34% респондентів впродовж останніх місяців не вистачало грошей на лікування, а ще 9% не могли купити навіть необхідні продукти.

У ході дослідження було проведено всеукраїнське опитування методом онлайн-інтерв'ю (для користувачів Інтернету) та особистих інтерв'ю вдома у респондента (для некористувачів Інтернету та мешканців сіл). Цільова група - громадяни України у віці від 14 до 35 років, що постійно проживають на території України. Вибірка з 2852 респондентів репрезентативна для населення України (без урахування тимчасово окупованих та непідконтрольних територій) відповідної вікової категорії за статтю, віком, областю проживання, розміром населеного пункту та часткою користувачів Інтернету.

gfk.comgfk.com

Надрукувати
мітки:
коментарів