Поділитись:

"Ми маємо якесь "зелене світло" увімкнути?" – митрополит Михаїл про Марш рівності (відео)

Неділя, 04 листопада 2018, 20:00

Суспільство повинно саме визначитися, як ставитися до ЛГБТ-спільноти і проведення нею маршів, але Церква вважає це гріхом.

Про це розповів митрополит Луцький та Волинський Михаїл в прямому ефірі суспільно-політичного ток-шоу "Протилежний Погляд LIVE" на телеканалі "UA:Волинь".

Як відомо, щороку в Києві проходять Марші рівності, спрямовані на захист прав ЛГБТ-спільноти. Цьогоріч у ЗМІ з'явилася інформація, що подібний марш планують провести і в Луцьку. 

Митрополит Михаїл зазначив, що за Радянського Союзу цих питань не існувало, тому що там чітко і жорстко все це контролювалося. 

"Якщо говорити про ставлення до таких дійств, то чому маршем пройшли? Що вони хочуть заявити? Сьогодні в нас ніхто не контролює, хто з ким спить. Чому має бути перевага одній категорії людей з якимись певними уподобаннями і це вважати домінуючим у суспільстві? Хай суспільство визначається, як воно має на це реагувати", – вважає він.

Партнер програми – магазин ділового чоловічого одягу Arber Port-City

Якщо говорити з точки зору Церкви і релігії, то все, що поза християнською дією, є гріховним.

"Гріховне – перелюб, гріховне – блуд, гріховні стосунки будь з ким – з тваринами, одностатеві... Це все вважається гріховним вчинком, тому що ці стосунки протиприродні – в них природа не має продовження роду. Тому це гріховне. І, власне, говорити про такі речі, популяризувати такі речі – це неправильно. Завтра ми маємо якесь "зелене світло" увімкнути тій категорій людей чи що?" – зауважив владика.

Також митрополит Михаїл додав, що прикро, що піднімається тема ЛГБТ-спільноти, а не проблема дітонародження, адже в Україні вимирає багато людей, зменшується кількість. 

"А одностатеві стосунки не передбачають дітонародження. Тому я не можу їх вітати, але всім кажу, аби читали Священне Писання, там сказано, яке ставлення до них. А я підтримую те, що сказано в Священному Писанні", – додав владика.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: 

 

 

Надрукувати
мітки:
коментарів
02 липня 2020
11:00
25 червня 2020
14 червня 2020
07 червня 2020
15:20
30 травня 2020
29 травня 2020
09 травня 2020
22 квітня 2020
20 квітня 2020
18 квітня 2020
17 квітня 2020
15 квітня 2020