Поділитись:

Помаранчевий для безтурботних: улюблені кольори розкажуть про характер

Четвер, 01 листопада 2018, 05:33

У гардеробі сучасної людини безліч кольорів, але серед цього різнобарв'я є домінуючі. Вони й розкажуть про Ваш характер.

Ділиться Gazeta.ua

    1. Синій

Ви: спокійні, незворушні і зберігаєте самовладання в будь-якій ситуації

Синій часто асоціюється з почуттям безтурботності, а люди, які віддають йому перевагу, здатні знайти спокій там, де інші не здатні це зробити. Вважається, що з людьми, які часто носять синій колір, легко порозумітися, вони надійні і викликають симпатію оточуючих. Ті, у кого синій колір улюблений, часто стають хорошими батьками і зразковими працівниками.

    2. Червоний

Ви: сміливі, сексуальні й хочете справити враження

І чоловіків, і жінок приваблюють люди, які носять червоний в одязі. Можливо, це пояснюється тим, що цей колір асоціюється з сексуальністю. Якщо ви любите червоний колір в одязі, то ви екстраверт, енергійні, пристрастні і впевнені в собі. Ви легко піддаєтесь хвилюванню і схильні до різних залежностей.

    3. Зелений

Ви: надаєте велике значення грошам і безпеці

Ті, хто любить зелений, відчайдушно потребують безпеки як у фінансовій сфері, так і в стосунках.

Ви переймаєтесь через те, як вас сприймають оточуючі люди, і вам хочеться справляти враження успішної і поважної людини. Ви також досить товариські, дбайливі і добрі за характером.

    4. Помаранчевий

Ви: доброзичливі, безтурботні та оптимістичні

Ті, хто носить помаранчевий колір, найчастіше, хочуть бути центром уваги, експресивні і не дуже серйозні. Ви доброзичливі, і багатьом це подобається, поки ви не показуєте свою екстравагантну сторону. Ті, в кого улюблений колір - помаранчевий, найрідше перебувають у шлюбі, а якщо і одружуються, то не дуже прив'язані до свого партнера.

    5. Фіолетовий

Ви: трохи відсторонені і непередбачувані

Люди, яких притягує фіолетовий колір, емоційні, мрійливі і чутливі. Їх притягує усе містичне. Іноді вони дивляться на світ крізь рожеві окуляри. Вони бувають непередбачувані, порозумітися з ними буває легко і складно водночас.

    6. Сірий

Ви: боїтеся прихильності

Сірий - це щось середнє між чорним і білим, і людям, які обирають цей колір, складно скріпити себе зобов'язаннями. Сірий колір - неемоційний, відсторонений і нерішучий. У людей, в яких улюблений колір сірий, немає якихось сильних симпатій, неприязні або великої пристрасті до чогось. Часто така людина хоче залишатися непомітною, не любить привертати увагу і залишається нейтральною у багатьох ситуаціях.

    7. Рожевий

Ви: трохи наївні, закриті і чутливі

Ті, хто надає перевагу рожевому кольору в одязі, хочуть втекти від реальностей дорослого світу. Вони по-дитячому безпосередні і жіночні по натурі. М'який рожевий колір заспокоює, знижує рівень агресії. Люди, які найчастіше носять рожевий колір, романтичні, оптимістичні, цінують доброту і комфорт понад усе.

    8. Чорний

Ви: трохи меланхолійні і витончені

Ті, хто вважають чорний колір улюбленим, часто є складними реалістами з потребою контролювати. Завдяки реалістичному погляду на життя, вони здатні впоратися зі своїм песимізмом і змінами настрою.

Якщо ви віддаєте перевагу чорному кольору в одязі, ви честолюбні, але чутливі. В душі ви емоційні і легко збудливі, але вважаєте за краще це приховувати. Вам хочеться, щоб оточуючі звертали увагу не на вашу зовнішність, а на внутрішні якості, які мають для вас велике значення.

    9. Білий

Ви: невинні (або принаймні так думаєте)

Білий колір символізує невинність, чистоту і простоту. Ті, хто віддає перевагу білому кольору, хочуть переконати інших і себе в своїй чистоті. Часто людина купує щось біле, коли хоче почати нову главу у своєму житті. Ви також досить педантично ставитеся до своєї зовнішності, акуратні, надійні і прагнете до досконалості в усьому.

    10. Коричневий

Ви: спокійні і постійні

Ті, хто носить коричневий колір в одязі, не потребує екстравагантності. Вони люблять, щоб все залишалося таким, як є, і не схильні нічого ускладнювати. Це надійні, невибагливі, прямолінійні люди, яким не властива спонтанність. Вони трохи консервативні і справляють враження розумних і раціональних людей.

    11. Жовтий

Ви: щасливий ідеаліст, якого часто недооцінюють

Жовтий колір обирає певний тип особистості. Жовтий - це колір оптимізму, котрий люди втрачають, коли дорослішають. Жовтий колір найчастіше носять активні, творчі та незалежні люди. Це мрійники і шукачі пригод, готові досліджувати і підкоряти нові вершини.

ЧИТАТИ ТАКОЖ: ЗИМОВА МОДА, АБО НЕЗРОЗУМІЛІ НЕЗРОЗУМІЛОСТІ 

Надрукувати
мітки:
коментарів
01 травня 2020
24 лютого 2020
05 лютого 2020
31 січня 2020
20 січня 2020
05 січня 2020
23 грудня 2019
11 листопада 2019
24 жовтня 2019
17 жовтня 2019
10:00
16 жовтня 2019
08 жовтня 2019
20:00
25 вересня 2019
31 серпня 2019
10:01