Поділитись:

На Волині підприємець без дозволу засіяв соняшниками 17 гектарів землі

Вівторок, 30 жовтня 2018, 16:15

Підприємство хочуть змусити повернути державі земельну ділянку вартістю 12 млн. грн. А також відшкодувати шкоду, завдану її самовільним зайняттям.

Про це повідомляє прес-служба прокуратури Волині.

Факт самовільного зайняття підприємством земельної ділянки сільськогосподарського призначення площею понад 17 га в адміністративних межах Камінь-Каширської міської ради за межами населених пунктів встановлений під час перевірки, проведеної Головним управлінням Держгеокадастру у Волинській області. Землю, щодо якої жодні правочини про надання її в користування не приймалися, товариство засіяло соняшником.

Визнаючи факт самовільного зайняття ділянки, підприємство не відшкодувало понад 23 тис. грн. шкоди, завданої державі її використанням, та не звільнило землі.

Керівника товариства притягнуто до адміністративної відповідальності за самовільне зайняття земельної ділянки (адміністративне правопорушення, передбачене ст. 53-1 Кодексу України про адміністративні правопорушення) та накладено на нього стягнення у виді штрафу.

Прокурори ж у суді вимагатимуть відшкодування підприємством шкоди, завданої внаслідок самовільного зайняття земельної ділянки, та повернення землі державі.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: НА ВОЛИНІ ФЕРМЕРИ НЕЗАКОННО ЗАЙНЯЛИ 2,5 ГЕКТАРИ ЗЕМЛІ

Надрукувати
мітки:
коментарів
18 вересня 2020
12:50
17 вересня 2020