Поділитись:

Луцька влада вдруге капітулювала перед "Променем" у суді

Понеділок, 29 жовтня 2018, 12:00

Розважальний центр "Промінь" виграв в суді апеляцію щодо парковки.

Відповідне рішення суд ухвалив 25 жовтня і воно набрало законної сили. Про це ІА "Конкурент" повідомив адвокат РЦ "Промінь".

Північно-західний апеляційний господарський суд відмовив у задоволенні апеляційної скарги виконавчого комітету Луцької міської ради і залишив рішення суду першої інстанції щодо парковки без змін. Йдеться про скасування рішення виконкому, яким в односторонньому порядку було розірвано договір про співпрацю між "Проміньпарксервісом" та Луцьким плавальним басейном, згідно з яким хотіли забрати частину парковки в РЦ "Промінь".

"Суд вкотре довів, що рішення виконкому – незаконне. З нашого боку було виконано всі прописані умови і підстав для дострокового припинення співпраці між "Проміньпарксервісом" та спортшколою не було", – зазначив директор РЦ "Промінь" Дмитро Грелюк.

Нагадаємо: 18 травня луцький міськвиконком ухвалив рішення про розірвання договору про співпрацю між Луцьким плавальним басейном та товариством "Проміньпарксервіс". Договір передбачав облаштування за кошти "Променя" автостоянки на території школи плавання, якою могли спільно користуватися як відвідувачі басейну, так і відвідувачі розважального центру.

Цей договір діяв до 2041 року і не передбачав його розірвання в односторонньому порядку. Тому "Промінь" подав до суду, 24 травня Господарський суд Волинської області відкрив провадження у цій справі.

Проте вже в суботу зранку, 2 червня, напередодні виступу в РЦ "Промінь" студії "Квартал-95", заступник Луцького міського голови Костянтин Петрочук з невідомими особами встановили посеред парковки обмежувачі руху та демонтували металеві конструкції, які належать "Проміньпарксервісу". Згодом за це на заступника луцького мера правоохоронці відкрили "кримінал".

Один із власників розважального центру Андрій Покровський називає такі дії влади політичним тиском на нього. Він заявив, що таким чином влада розправляється з депутатами, які не є з провладної більшості і які є активними.

У серпні Господарський суд Волинської області повністю задовольнив позивні вимоги товариства "Проміньпарксервіс" та скасував рішення виконкому, яким в односторонньому порядку було розірвано договір про співпрацю між "Проміньпарксервісом" та Луцьким плавальним басейном.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: ПОКРОВСЬКИЙ ВВАЖАЄ МАЯЧНЕЮ СЛОВА ПОЛІЩУКА ПРО ВІДІБРАНУ ПАРКОВКУ У "ПРОМЕНЯ"

Надрукувати
мітки:
коментарів
14:15
08:30
23 вересня 2020
11:48