Поділитись:

Депутат сам зробить каналізацію в будинок у Центрі Луцька, бо мерія виділяє гроші на фонтан

Четвер, 17 грудня 2015, 09:43

Депутат міської ради Андрій Покровський заявив, що самотужки вирішить питання вуличного туалету на проспекті Волі, 70.

Таку заяву бізнесмен зробив у середу, 16 грудня, на засіданні постійної комісії з питань планування соціально-економічного розвитку, бюджету та фінансів депутати розглядали проект благоустрою міста на 2016-2020 роки, - пише видання Район.Луцьк

В обранців громади виникли питання щодо фінансування окремих пунктів програми, прописаних у проекті. Зокрема членам комісії не сподобалася пропозиція зробити фонтан у центрі міста вартістю у 12 мільйонів.

"Чому проблему фонтану ми не можемо передати меценатам, які можуть зробити це за свій рахунок. Для чого займатися фонтаном, якщо у нас є проблеми з каналізаціями, дорогами і так далі. Я розумію, що це центр міста. Але фонтан за 12 мільйонів я не розумію", – зауважив депутат Андрій Покровський.

Микола Дендіберін звернув увагу ще на одну невирішену проблему міста.

"Мені смішно і плакати хочеться, 12 мільйонів на фонтати. А на проспекті Волі, 70 люди досі користуються туалетом на дворі", – зазначив він.

Проте директор департаменту житлово-комунального господарства Іван Кубіцькийрозповів, що провести там каналізацію неможливо. Облаштувати вбиральню та душові кабінки можна лише в одній з квартир будинку, викупивши її. Проте міська рада грошей на це не давала.

Член комісії, депутат Андрій Покровський завив, що сам вирішить це питання і вбиральні у будинку таки будуть.

"Я зроблю туалет за власні кошти. Прошу підтримки депутатів та громадськості. Питання можна вирішити, якщо управління долучиться до вирішення вже сьогодні", – заявив член комісії.

Програму благоустрою на комісії таки підтримали, але терміном на два роки.

Нагадаємо, у дворі багатоповерхівки, що ліворуч від приміщення Волинської обласної державної адміністрації, стоїть дерев'яний туалет із класичною діркою в підлозі та поділом зручностей на кабінки "Ч" та "Ж".

Надрукувати
мітки:
коментарів