Поділитись:

Vox populi: чи "клюють" лучани на рекламу (фото)

Неділя, 21 жовтня 2018, 20:00

Реклама – двигун торгівлі. Без неї сьогодні ніде не обходяться. Телебачення, радіо, Інтернет, преса, транспорт, вітрини, будівлі, вулиці міста... Реклама скрізь. Хтось їй вірить, хтось не реагує, а когось вона реально дратує.

"Конкурент" запитав у лучан, як вони ставляться до реклами, чи довіряють їй та чи не вважають Луцьк перенасиченим рекламними вивісками.

Лєра:

"Чи довіряю рекламі? Дивлячись якій. Залежить від того, що пропонують: буває, що так, буває, що ні. Взагалі довіряю. Є реклама, яка дратує. Наприклад, в Instagram щось дивишся, а вона вискакує. Ця соцмережа досить популярна, молодь там "сидить", а останнім часом там вже забагато цієї реклами. Тобто один раз ти якось відкриваєш, і поступово з часом збільшується кількість інших видів реклами. Так само перегляд кінофільмів в Інтернеті. Щодо реклами в Луцьку, то нічого негативного не можу сказати. Є роздача флаєрів, але я так само розумію, що це люди таким чином заробляють гроші. До цього я не ставлюся негативно".

Ігор:

"Інколи довіряю рекламі. До реклами ставлюся спокійно – вона мені не заважає, не дратує. В Луцьку нічого не міняв би, в принципі все влаштовує".

Наталка:

"Рекламі не дуже довіряю. Ніколи не задумувалася про те, яка дратує, а яка ні. Наприклад, те, що листівки роздають, то мене не дратує. А загалом у Луцьку трохи забагато реклами. Це якось потрібно унормовувати".

Саша:

"Не те, щоб довіряю. Але при виборі якогось товару зважаю на той фактор, що цей товар рекламується, а цей ні. Щодо реклами, яка дратує, то найбільше дратує реклама в Інтернеті. Заходиш в Інтернет, думаєш, що нарешті можна подивитися той чи інший фільм без реклами, в тут – сюрприз. Чи багато реклами в Луцьку? В принципі я не звертав на це уваги. Якось це вже буденно стало – скрізь яскраві вітрини, усміхнені обличчя і так далі. Певно, вже звик до цього".

Віталій:

"Мене дратує вся реклама. Я вважаю, що, коли вже щось рекламують, воно не має попиту логічного, природнього, органічного. Якщо є потреба його рекламувати, відповідно, воно не користується попитом. Тому що те, що потрібне людині, те, що в потребі, то воно на поверхні. Хліб же ми не рекламуємо? Воду ми не рекламуємо. Хоча: "Давайте ми вам привеземо з Трускавця", а набирають десь в Княгининку або, в гіршому випадку, десь в підвалі з іржавої труби. Колись рекламу використовували, якщо хтось не знав, що щось там є, і треба було про це повідомити. А зараз, коли мені щось потрібно, я заходжу в Інтернет, і знаходжу, що треба. Тобто я повинен знати тільки джерело, де знайти потрібну інформацію. А так сама по собі ота набридлива, нав'язлива реклама лише для того, щоб привабити клієнта. Щодо реклами на вулицях Луцька, то такої, щоб заважала і перепиняла рух, то немає. Оці білборди, які стоять, чи сітілайти, мабуть, більше сітілайти мають привабливості і резону, ніж білборди. Тому що білборди над дорогами, хто проїжджає автомобілями, що ж там може побачити? А сітілайт, коли вже людина йде вулицею, то може подивитися – там більше користі. Я не сказав би, що забагато. Просто забагато в нас білбордів стоять, зараз в нас клімат змінився – якісь вітри, урагани, і вони криють небезпеку. Це ж площина, це ж вітрило. Воно, як перекинеться, то може наробити багато біди. В мене завжди думка про це, а не про якийсь зміст на ньому".

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Надрукувати
мітки:
коментарів
21 червня 2020
27 березня 2020
06 березня 2020
02 березня 2020
05 лютого 2020
21 грудня 2019
19 грудня 2019
09 грудня 2019
07 грудня 2019
04 грудня 2019
20 листопада 2019
14 листопада 2019
10 листопада 2019