Поділитись:

Учні військового ліцею в Луцьку склали присягу (фото)

Понеділок, 15 жовтня 2018, 12:00

У Луцьку відбулася посвята у ліцеїсти учнів Волинського обласного ліцею з посиленою військово-фізичною підготовкою імені Героїв Небесної Сотні.

На Театральному майдані 14 жовтня зібралися представники влади та громадськості, аби в урочистій обстановці першокурсники склали присягу ліцеїста, – повідомляє прес-служба Луцької міської ради.

Привітати викладачів, учнів та їхніх батьків прийшли представники міської й обласної влади.

Пам'ять Героїв, полеглих за волю України, вшанували хвилиною мовчання та поклали квіти до фотостенду Героям Небесної Сотні і загиблим учасникам АТО.

В.о міського голови Григорій Пустовіт вручив Почесну грамоту директору Волинського обласного ліцею з посиленою військово-фізичною підготовкою імені Героїв Небесної Сотні, полковнику Павлу Боснюку за бездоганну службу, дієву громадянську позицію, відповідальне ставлення до виконання службових обов'язків, активну співпрацю з органами місцевого самоврядування, а також з нагоди Дня захисника України.

200 хлопців та 100 дівчат отримали посвідчення ліцеїста, склавши присягу на вірність українському народу.

Для гостей святкового дійства вихованці Волинського обласного ліцею з посиленою військово-фізичною підготовкою імені Героїв Небесної Сотні підготували вокальні номери та показові виступи. А на завершення ліцеїсти урочисто марширували Театральним майданом.

Надрукувати
мітки:
коментарів
20 вересня 2020
20:10
15:14
10:00
19 вересня 2020
18 вересня 2020
14:15